دستگاه‌های اجرایی قزوین در آماده باش کامل باشند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: با توجه به شروع موج مسافرت‌ها در تعطیلات پیش رو و شیوع ویروس کرونا باید دستگاه‌های قزوین، آمادگی لازم را برای مدیریت سفرهای احتمالی داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ قدرت الله مهدیخانی، مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین در جلسه هماهنگی و آمادگی دستگاه‌های امدادی استان به منظور مدیریت ترافیک در ایام تعطیلات عید سعید فطر و ایام ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، گفت: با توجه به این تعطیلات و آغاز احتمالی مسافرت‌ها در ایام ضروری است که دستگاه‌های امدادی و خدمات رسان با بسیج امکانات، آمادگی لازم را برای ارائه خدمت داشته باشند.
مدیرکل مدیریت بحران افزود: دستگاه‌های خدمات رسان برنامه ریزی و آمادگی لازم را برای ضد عفونی و گندزدایی معابر و پمپ بنزین‌ها و اماکن پر تردد در دستور کار قرار دهند.
مهدیخانی تاکید کرد: مردم و مسافران نیز باید توصیه‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا را جدی بگیرند تا دوباره شاهد افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در سطح استان نباشیم.
او گفت:  مجموعه راهداری و حمل نقل جاده‌ای، پلیس راه، هلال احمر، فوریت‌های پزشکی و امداد خودرو در ایام تعطیلات عید فطر و رحلت حضرت امام همه امکانات و نیروی انسانی خود را برای رفاه حال مسافران به کار گیرند تا از بروز مشکلات احتمالی ناشی از ترافیک پر حجم و ترددهای گسترده در سطح استان جلوگیری شود.
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین تاکیدکرد: کلیه فعالیت‌های عمرانی که توسط شرکت‌های پیمانکاری در محورها و مسیر آزادراه‌های استان صورت می‌گیرد باید در این ایام متوقف شود.

46

کد خبر 1390665

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =