مشترکانی که الگوی مصرف را رعایت نمایند مشمول پاداش همکاری می شوند

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در گفت وگو با برنامه رادیویی صبح بخیر قومس صدای مرکز سمنان گفت : مشترکانی که الگوی مصرف برق را رعایت نمایند ، مشمول پاداش خوش مصرفی می شوند .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان سیدمحمد موسوی زاده به مناسبت اول خرداد " روز بهره وری و مصرف بهینه " در این گفت وگوی تلفنی ضمن تشکر از همکاری مشترکین با صنعت برق بیان داشت: به منظور اجرای تعرفه های تشویقی برای مشترکان خانگی در چهارماه گرم سال گذشته ، ۱۶۷ هزار مشترک خانگی الگوی مصرف را رعایت کرده و مبلغ ۱۲ میلیارد ریال پاداش خوش مصرفی در صورت حساب های آنان کارسازی شده و این طرح برای سال جاری نیز تداوم خواهد داشت .

وی افزود : مشترکان صنعتی همکار در برنامه های پیک سایی در بخش های صنعتی ، کشاورزی ، تجاری ، اداری و سی ان جی، حدود ۲۲ میلیارد ریال پاداش در قبوض برق مصرفی سال قبل آنان اعمال شده است.

وی به استمرار برنامه های مدیریت مصرف در قالب "۰۹۹" یا " تابستان بدون خاموشی " اشاره کرد و یادآور شد : این شرکت در نظر دارد پویش اجتماعی " هر اشتراک برق، یک نیروگاه مجازی " را با مشارکت کلیه مشترکان در استان اجرایی نماید و براساس این پویش، با کاهش ۱۰ الی ۲۰ درصدی، از سرمایه گذاری برای ایجاد نیروگاه های جدید پیشگیری شده و صرفه جویی حاصل از آن، همچون یک نیروگاه مجازی تلقی می شود که از ساخت آن جلوگیری خواهد شد .

موسوی زاده تصریح کرد: ساعات اوج مصرف برق در روز برای ماه های گرم سال از ۱۲ ظهر تا ۱۶ بعداز ظهر و ساعت های پیک مصرف شب از حوالی غروب آفتاب به مدت چهار ساعت می باشد که عدم بهره گیری همزمان وسایل پرمصرف برقی و استفاده از لوازم برقی پرمصرف در ساعات اولیه صبح ، ساعات پایانی شب و روزهای تعطیل، یکی از مهم ترین نوع همکاری مشترکین در مدیریت مصرف محسوب می شود.

46

کد خبر 1390685

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =