مشاور عالی استاندار البرز : مصوبه شورای شهر فردیس در خصوص برکناری شهردار، غیرقانونی بوده است

مشاور عالی استاندار البرز با تاکید بر غیرقانونی بودن مصوبه شورای شهر فردیس در خصوص برکناری شهردار؛ گفت: با توجه به اهمیت موضوع و دستور رسیدگی استاندار البرز به معاون عمرانی و همچنین فرماندار این شهرستان، مصوبه غیر قانونی شورا ابطال شده و بدین ترتیب شهردار به کار خود ادامه داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، هیربد معصومی با بیان این مطلب اظهار داشت: به منظور ایجاد هماهنگی و تعامل بیشتر شهرداری با شورای اسلامی شهر به شهردار تذکرات لازم در جهت هماهنگی با شورای و فرمانداری و مسئولین نظارتی و قضائی شهرستان داده شد که امیدواریم با این اقدام موجبات رضایتمندی بیشتر شهروندان و تسریع در خدمات عمومی و سرعت در پروژه های عمرانی شهر فراهم شود. 
وی افزود: استان البرز با توجه به شرایط خاص خود به لحاظ نزدیکی به پایتخت، مشکلات و تنگناهای اقتصادی حاصل از تحریم های ناجوانمردانه، درگیری با بیماری منحوس کرونا و... بیش از هر زمان دیگری به تعامل و همکاری مسئولان با یکدیگر نیازمند است. 
معصومی خاطر نشان کرد: در این راستا تمام تلاش نماینده عالی دولت در استان مبتنی بر ایجاد وحدت رویه و تزریق روحیه تعامل و همدلی میان مسئولان استان است تا مردم بتوانند آرامش خاطر بیشتری داشته باشند. 
وی تصریح کرد: پرهیز از تغییرات مدیریتی زود هنگام در دستگاههای اجرائی و نهادهای عمومی غیر دولتی در استان آفت بزرگی است که به خدمات رسانی و اتمام پروژ های عمرانی لطمه وارد و مردم شریف و متدین استان ضربه خواهد زد.

46

کد خبر 1390809

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =