اوساگونا: فقط ۱۰ هزار دلار به من پرداخت شده است

خبرورزشی نوشت: مهاجم نیجریه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به عدم دریافت مطالباتش شاکی و ناراضی است و برای گرفتن پول تا ۵ خرداد به باشگاه فرصت داده است. فرصتی که جمعه پیش‌رو به اتمام می‌رسد.

کریستین اوساگونا در خصوص وضعیت دریافت مطالباتش گفت: «آخرین پرداختی باشگاه به من ۱۰ هزار دلار بود که پیش از سفر به نیجریه وارد حسابم شد. پس از آن، در مدیریت باشگاه تغییر و تحولاتی ایجاد شد. با آمدن مدیریت جدید قرار بود باشگاه در فروردین به من پرداختی داشته باشد، اما به این وعده عمل نشد و بعد گفتند که در اردیبهشت پول من را می‌دهند. اردیبهشت هم تمام شد و وعده بعدی مدیران برای پرداخت پول به من ۵ خرداد است که امیدوارم این وعده عملی شود.»

خرین پرداختی باشگاه به من ۱۰ هزار دلار بود که پیش از سفر به نیجریه وارد حسابم شد. پس از آن، در مدیریت باشگاه تغییر و تحولاتی ایجاد شد. با آمدن مدیریت جدید قرار بود باشگاه در فروردین به من پرداختی داشته باشد، اما به این وعده عمل نشد و بعد گفتند که در اردیبهشت پول من را می‌دهند. اردیبهشت هم تمام شد و وعده بعدی مدیران برای پرداخت پول به من ۵ خرداد است که امیدوارم این وعده عملی شود.

در مورد اوساگونا، مسائل دیگری هم مطرح شده که قابل بحث و بررسی است و جالب به نظر می‌رسد. با اینکه پرسپولیسی‌ها از عملکرد این بازیکن رضایتی ندارند، اما یحیی گل‌محمدی در یک برنامه زنده تلویزیونی به تأیید عملکرد این بازیکن پرداخت و گفت او را برای سال‌های بعد هم می‌خواهیم. از سوی دیگر، باشگاه به اوساگونا پولی نداده و شایعه شده بود که او هم قصد فسخ یکطرفه قراردادش با باشگاه را دارد. او در این مورد اعتقاد دارد که همیشه اصول حرفه‌ای را رعایت کرده و به قانون پایبند است به همین علت ماجرای مالی خود را به ایجنتش سپرده و امیدوار است از پرداختی جدید کارگزار اسپانسر، بخشی به حسابش واریز شود.
اوساگونا در مورد حضورش در پرسپولیس گفته بود: «من از فولاد خوزستان، تراکتور، شهرخودرو و پرسپولیس هم پیشنهاد داشتم، اما در نهایت از بین همه آن‌ها تیم فعلی را ترجیح دادم. پرسپولیس تیم اول ایران است و به خاطر هواداران، قهرمانی‌ها، حضور در لیگ قهرمانان آسیا و اینکه پرسپولیس تیم شناخته‌تر شده‌ای است، پیشنهاد این تیم را قبول کردم. از اینکه به پرسپولیس پیوستم رضایت دارم، اما تنها ناراحتی من این است که چرا باشگاه به تعهدات مالی خود عمل نکرده است. با این حال امیدوارم این مشکل هم حل شود.»
به هر حال اوساگونا قصد سفر به تهران را دارد تا در تمرینات شرکت کند و تکلیفش مشخص شود: «باشگاه در حال آماده‌سازی مقدمات سفر من به ایران است. بلیت بازگشت من تهیه شده و فکر می‌کنم از ابتدای خرداد که تمرینات آغاز می‌شود، من هم در دور جدید این تمرینات حضور داشته باشم.»

255 41

کد خبر 1390828

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =