۰ نفر
۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
لرستان همچنان در  وضعیت قرمز کرونا

استاندار لرستان گفت: وضعیت کرونا در برخی شهرهای لرستان همچنان قرمز و در برخی به مرحله هشدار رسیده است.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، سیدموسی خادمی اظهار کرد: وضعیت  کرونا در بروجرد و دلفان قرمز است و در برخی مناطق نیز باید همچنان با اعمال محدودیت ها کنترل شود.

وی گفت: گزارش های خوبی از وضعیت کرونا در دلفان و بروجرد دریافت نمی شود که دلیل اصلی ان عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بازارها و مراکز تفریحی است.

استاندار لرستان افزود: بنابراین با توجه به اینکه هر روز در برخی از شهرستان‌ها تعداد مبتلایان به بیماری  افزایش می یابد استمرار برخی محدودیت ها همچنان در دستور کار است.

خادمی عنوان کرد: با توجه به تعطیلات چند روز آینده به مناسبت عید سعید فطر و وجود جاذبه‌های گردشگری  لرستان، ممکن است مردم از سایر استان‌ها به استان سفر کنند که تاکید می شود با وجود مهمان نوازی مردم این منطقه اما هموطنان به دلیل آماده نبودن شرایط میزبانی لرستان برای سفر به استان برنامه ریزی نکنند.

استاندار لرستان گفت:  در خصوص موضوع کنترل و اعمال محدودیت‌ها در ورودی برخی از شهرها به ویژه بروجرد، دلفان، دورود و خرم آباد بر عهده فرمانداران گذاشته شده است.

خادمی افزود: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، به هیچ عنوان تجمعات بزرگ برگزار نخواهد شد و با توجه به ممنوعیت برگزاری مجالس ترحیم و عروسی اگر افرادی این موضوع را رعایت نکنند مطابق قانون با آنها برخورد خواهد شد. با توجه به وضعیت استان که در حالت هشدار قرار داریم نماز عید فطر برگزار نخواهد شد.

وی گفت: در خصوص  پلدختر و چگنی که وضعیت آنها سفید بوده با همفکری دانشگاه‌علوم‌پزشکی و نماینده ولی فقیه در خصوص برگزاری نماز عید فطر در این ۲ شهرستان تصمیم‌گیری خواهد شد.

46

کد خبر 1391235

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =