"خبرنیوز" رونمایی شد/ واحدی پور:نمی خواهیم با کپی کاری دچار تکرار شویم

پایگاه خبری-تحلیلی خبرنیوز وابسته به موسسه رسانه ای بین المللی خبر از عید سعید فطر کار خود را آغاز کرد و به رسانه های آنلاین کشور پیوست.

آن گونه که حسین واحدی پور صاحب امتیاز و مدیرمسوول خبرنیوز می گوید راه اندازی این پایگاه خبری-تحلیلی «باری به هرجهت» نبوده و قرار هم نیست یک کار تکراری انجام شود.
او می گوید:«خبرنیوز با این رویکرد که کیفیت ارجح بر کمیت مطالب است اصل خود را بر تولید محتوا قرار خواهد داد تا بتواند به رسالتی که برای خود تبیین کرده جامه عمل بپوشاند.»
صاحب امتیاز و مدیر موسسه رسانه ای بین المللی خبر از دغدغه های خود برای راه اندازی خبر نیوز می گوید:«هر روز به تعداد سایت های خبری کشور اضافه می شود. اغلب این سایتها پس از مدتی از شروع کارشان دچار تکرار و معضل کپی کاری می شوند؛ یعنی چیزی به مخاطب اضافه نمی کنند و تنها اخبار خبرگزاری ها و سایت هایی که تولید محتوا می کنند را بازنشر می دهند.
خبرنیوز قرار نیست چنین باشد و می خواهد با تولید محتوای مناسب و حرفه ای از ورطه تکراری که عرض کردم فاصله بگیرد.»


این پیشکسوت رسانه که صاحب بزرگترین بنگاه رسانه ای بخش خصوصی کشور است در ادامه گریزی هم به سواد رسانه ای می زند و آن را یکی از ارکان اصلی رسانه ها می داند:« امروز که در عصر فناوری های نوین ارتباطی هستیم برخورداری از سواد رسانه ای برای بهره برداری هوشمندانه از رسانه ها و استقبال مخاطبان فعال از رسانه،یک امر لازم و ضروری است.»
واحدی پور بر نقش بی بدیل رسانه ها در عصر کنونی هم تاکید می کند:«رسانه ها همه جا هستند و به نوعی زندگی بشر را دچار تغییرات زیادی کرده و آن را شتاب بخشیده اند».
گفتنی است پایگاه خبری-تحلیلی خبرنیوز با اخذ مجوز شماره 85441 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از عید سعید فطر فعالیت خود را آغاز کرده است.

1717

کد خبر 1391324

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =