استقرار ۷۲۵ پایگاه جمع‌آوری زکات فطره در چهارمحال و بختیاری

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با عید سعید فطر ۷۲۵ پایگاه جمع‌آوری زکات فطره در سراسر استان مستقر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری،  علی ملک پور بیان کرد: این تعداد پایگاه در محل برگزاری نماز عید فطر، مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد در سطح استان با مجوز و آرم مخصوص شورای زکات مستقر می‌شوند.
وی با اشاره به توزیع ۲۴ هزار پاکت جمع‌آوری زکات فطره در بین مردم استان افزود: مبالغ جمع‌آوری شده در کوتاه‌ترین زمان طبق احکام شرعی به دست نیازمندان همان منطقه می‌رسد.
مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه روش‌های الکترونیکی برای پرداخت غیرحضوری زکات فطره نیز در نظر گرفته شده است ادامه داد: شماره کارت ۴۳۶۲ ـ ۵۰۰۵ ـ ۹۹۷۹ ـ ۶۰۳۷ و شماره‌گیری کد   #۰۳۸۲۵۸۸۷۷ برای دریافت زکات فطره عام در نظر گرفته شده است.
ملک پور با اشاره به اینکه سادات تنها می‌توانند از سادات زکات فطره دریافت کنند گفت: سادات می‌توانند زکات فطره خود را از طریق شماره کارت ۲۶۳۹ ـ ۵۰۰۶ ــ ۹۹۷۹ ـ ۶۰۳۷ و شماره‌گیری کد #۰۳۸۱۵۸۸۷۷ به دست سادات نیازمند برسانند.
وی خاطرنشان کرد: شماره‌گیری کد #۰۳۸۳۵۸۸۷۷ برای پرداخت کفاره عمد و #۰۳۸۴۵۸۸۷۷ نیز برای پرداخت کفاره غیرعمد در نظر گرفته شده است.
شایان ذکر است، سال گذشته مردم استان ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان زکات فطره پرداخت کرده‌اند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان همان منطقه رسیده است.

۴۶

کد خبر 1391374

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =