تردد مسافران در استان گیلان بسیار نگران کننده است

سید حسین موسوی، نماینده گیلان در شورای عالی استان‌ها گفت: ترددها به استان در آستانه عید فطر و از چهارشنبه هفته گذشته بسیار بیشتر شده است و هیچ نظارتی صورت نمی گیرد.

به گزارش خبرآنلاین از گیلان؛نماینده گیلان در شورای عالی استان‌ها نسبت به تردد مسافران در این روزها به این استان هشدار داد و گفت: متاسفانه نه مردم استان فاصله اجتماعی را رعایت می کنند و نه نظارتی از سوی مسئولان در این باره انجام می شود.

 سید حسین موسوی ، اظهار داشت: متاسفانه در بحث ترددهای مسافران به استان گیلان هیچ گونه نظارتی انجام نمی شود  در تعطیلات عید نوروز باز کنترل بیشتری صورت گرفت اما دوباره این موضوع به فراموشی سپرده شد.

وی ادامه داد: با توجه به تعطیلات عید فطر مسافران بسیاری آن هم بدون نظارت به گیلان سفر کردند که  بسیار نگران کننده است زیرا   ممکن است بسیاری از این گردشگران ناقل بیماری باشند و مردم را آلوده کنند.

نماینده گیلان در شورای عالی استان‌ها عنوان کرد: از چهارشنبه گذشته ترددها به این استان بسیار زیاد شده که احتمالا تا پایان هفته هم ادامه خواهد داشت.

موسوی اضافه کرد: از همه بدتر اینکه تمامی اصناف در سطح استان به جز بازارهای هفتگی ،قهوه‌خانه و قلیان سراها باز هستند. اگرچه مساجد، تالارهای عروسی ، ویلاها و مهمانسراها همچنان تعطیل هستند ولی متاسفانه مردم به دلایل مختلف از جمله خستگی در خانه ماندن اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی را رعایت نمی کنند به شکلی که انگار دوره این بیماری به پایان رسیده است.

وی اضافه کرد: مسئولان حوزه بهداشت و کادر درمانی استان گیلان در این مدت ۳ ماهه بسیار فداکاری و از خودگذشتگی کردند و تعدادی از کادر درمان مان به شهادت رسیدند. امیدوارم مردم استان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی باعث زحمات بیشتر این عزیزان نشوند.

۴۶

کد خبر 1391408

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =