تمهیدات ویژه جاده ای در تعطیلات عید فطر

رئیس پلیس راه خراسان رضوی با تاکید بر خودداری شهروندان از سفرهای غیرضروری، از اجرای تمهیدات ویژه جاده‌ای همزمان با تعطیلات عید سعید فطر خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان رضوی ؛سرهنگ هادی امیدوار گفت: در تعطیلات عید فطر تمهیدات ویژه جاده‌ای برای عبور و مرور وسایل نقلیه در نظر گرفته شده است.

 پایگاه خبری پلیس رئیس پلیس راه خراسان رضوی افزود: تردد انواع تریلی و کامیون به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ صبح تا ۲۲ روزهای یکشنبه ۴ خرداد ۹۹، دوشنبه ۵ خرداد ۹۹ و جمعه ۹ خرداد ۹۹ در محور بزرگراهی مشهد ـ قوچان ـ شیروان ـ بجنورد ـ آشخانه و جنگل گلستان و بالعکس ممنوع است.

وی عنوان کرد: در اجرای این طرح تردد موتورسیکلت‌ها نیز از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۹۹/۲/۳۱ تا ساعت ۶ بامداد شنبه ۹۹/۳/۱۰ در محور آزاد راهی و بزرگراهی مشهد ـ سبزوار ـ سمنان به تهران و بالعکس به استثنای موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک ممنوع است.

امیدوار در پایان ضمن تشکر از همکاری شهروندان عزیز تاکید کرد: با توجه به تهدیدات و خطرات انتشار ویروس کرونا و ضرورت توجه به مراقبت‌های بهداشتی و فاصله‌ گذاری‌های اجتماعی، انتظار داریم مردم عزیز از سفرهای غیرضروری به طور جدی خودداری کرده و با خدمتگزاران خود در پلیس راه همچون همیشه همکاری کنند.

46

کد خبر 1391475

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =