تصادف مرگبار بامداد امروز در اتوبان کاشان/ ۸ نفر کشته شدند

مهر نوشت: رئیس جمعیت هلال احمر کاشان از کشته شدن هشت نفر از هموطنانمان در حادثه تصادف مرگبار بامداد روز یکشنبه در اتوبان امیرکبیر خبر داد.

سیدمنصور میرابوطالبی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تماس مرکز عملیات آتش نشانی در بامداد یکشنبه مبنی بر وقوع تصادفی در اتوبان امیر کبیر اظهار داشت: با اطلاع از این موضوع تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر کاشان سریعاً به محل حادثه اعزام شد.

وی با بیان اینکه این حادثه تصادف مرگبار بین دو خودرو پژ و۴۰۵ و پژو پارس اتفاق افتاد، ابراز داشت: در این حادثه که در اتوبان امیرکبیر و در ۲۰ کیلومتری کاشان اتفاق افتاد متأسفانه هر دو خودرو سواری دچار حریق شده و شش نفر از سرنشینان خودرو پژو ۴۰۵ و دو سرنشین خودرو پژو پارس جان باختند.

رئیس جمعیت هلال احمر کاشان تصریح کرد: پس از اطفا حریق توسط مأموران آتش نشانی، تیم امداد و نجات هلال احمر اقدام به رهاسازی متوفیان نموده و اجساد آنها را تحویل سازمان دارالسلام گلابچی کاشان دادند.

وی افزود: علت اصلی این حادثه توسط مأموران راهور نیروی انتظامی در دست بررسی است.

میرابوطالبی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و کاهش تردد و مسافرت از اسفند سال گذشته گفت: حوادث و تصادفات جاده‌ای نیز در چند ماه اخیر به میزان قابل توجهی کاهش یافته بود.

وی در پایان با تاکید بر اجتناب از هرگونه سفر غیرضروری یادآور شد: به هموطنان عزیز اکیداً توصیه می‌کنیم در هنگام سفرهای ضروری نکات و مسائل ایمنی و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

۴۷۲۳۱
کد خبر 1391661

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =