راز قتل خشونت‌بار در گلخانه؛ قاتل جوان برای مقتول تله گذاشت

فارس نوشت: فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف جسدی در گلخانه وحدتیه دشتستان و دستگیری قاتل ۲۳ ساله خبر داد.

سردار خلیل واعظی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ساعت ۱۵ روز جمعه دوم خرداد سال جاری، فردی مشکوک در شهر وحدتیه شهرستان دشتستان  اطراف منزل فردی که بعدا مشخص شد ساعاتی قبل به قتل رسیده است مشاهده شده و اهل منزل به تصور این که احتمالا  این فرد سارق است از مردم استمدادخواهی می‌کنند، که با کمک به موقع مردم  و تماس با ۱۱۰ فرد مشکوک توسط جوانان محل دستگیر و با حضور مامورین، فرد دستگیر شده  به کلانتری محل انتقال داده می‌شود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت:  در بررسی‌های اولیه پلیس مشخص شد که  صاحب منزل ناپدید شده و در محل کار خود نیز حضور ندارد.

وی خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس  آگاهی تحقیقات خود را برای پیداکردن جوان ناپدید شده و یا دستیابی به هرگونه سرنخ و یا  آثار و علائم جرم احتمالی در گلخانه  محل کار و همچنین زمین‌های اطراف آن آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان داشت: در جستجوهای صورت گرفته  و انجام معاینه محل توسط  پلیس، متاسفانه جسد خون آلود این جوان که  توسط قاتل با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده و توسط وی در زیر وسایل داخل گلخانه مخفی شده بود کشف می‌شود.

سردار واعظی گفت: در تحقیقات صورت گرفته توسط کارآگاهان، قاتل که جوانی ۲۳ ساله و غیر بومی بوده ابتدا همه چیز را انکار کرده تا این که با انجام بازجویی‌های فنی و دستیابی به آثار و علائم جنایت، ناچار زبان به اعتراف گشود.

وی خاطرنشان کرد: این فرد عصر روز پنج شنبه با اتوبوس راهی شهر برازجان شده و روز جمعه با برنامه ریزی قبلی مقتول را به بهانه اجاره گلخانه به محل قتل کشانده و چون از قصد قاتل آگاه نبود او را غافلگیر و با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده و جسدش را مخفی کرده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: مقتول بدون هیچ شناختی به قاتل اعتماد کرد و با او برای انجام قرارداد عازم محل قتل شد و قاتل از این اعتماد سوء استفاده کرد و نتیجه آن این حادثه تلخ  می‌شود.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1391674

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =