۰ نفر
۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
شروع طرح نوسازی ناوگان باری در لرستان

مدیرکل حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: طرح نوسازی ناوگان باری براساس ماده ۳۰ قانون احکام دائمی برنامه کشور در این استان آغاز شد.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، «عباس شرفی» افزود: شرکت‌های تولیدکننده داخلی خودروهای سنگین، شرکت‌های حمل‌ونقل توانمند دارای مجوز، شرکت‌های وارد کننده کامیون‌های سنگین دارای مجوز و مالکین حقیقی و حقوقی کامیون‌های فرسوده واجد شرایط ثبت نام در این طرح هستند.

وی اظهار کرد: دستورالعمل شرایط و ضوابط واردات و همچنین اسقاط ناوگان در سایت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در دسترس است.

شرفی گفت: متقاضیان ورود خودروهای باری سنگین تا سه سال ساخت می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.rmto.ir بخش نوسازی و توسعه ناوگان در این طرح ثبت‌ نام کنند.

مدیرکل حمل و نقل جاده‌ای لرستان در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: در حال حاضر ۹۴ شرکت، ۹ هزار و ۴۴۵ دستگاه خودرو و ۱۷ هزار و ۳۸۰ نفر راننده در بخش حمل و نقل کالای استان فعال هستند.

وی افزود: همچنین چهار مرکز معاینه فنی سنگین نیز در حال خدمت رسانی به این ناوگان می باشند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و ۱۴۵ دستگاه ناوگان از لرستان جهت حمل کالاهای اساسی به بندر امام خمینی(ره) اعزام شده است.

46

کد خبر 1392181

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =