کشف ۲۳۳ خودرو بدون پلاک از یک انبار در کرج

 فرمانده انتظامی استان البرز از کشف ۲۳۳ دستگاه خودرو صفر احتکار شده از یک پارکینگ در جاده مخصوص کرج به ارزش ۱۷۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین استان البرز، سردار عباسعلی محمدیان در تشریح جزئیات این خبر گفت: با توجه به نوسانات قیمت خودرو در بازار داخلی، که موجب سوء استفاده برخی افراد فرصت طلب از این موضوع و احتکار خودرو در پارکینگ‌ها و گاراژها شده و التهاب بازار را به همراه دارد، به منظور حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان طرح تشدید مبارزه و مقابله با احتکار خودرو به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی استان البرز قرار گرفت.
 وی افزود: کارآگاهان با انجام تحقیقات گسترده و بکارگیری اقدامات پلیسی، محل احتکار تعداد زیادی خودرو صفر  و کارنکرده را که در یک پارکینگ در حوالی جاده مخصوص کرج دپو شده بود را شناسایی کرده و با نیابت قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.
این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: در بازرسی از پارکینگ مورد نظر ۲۳۳ دستگاه خودرو صفر احتکار شده خارجی و داخلی از جمله میتسوبیشی، دنا، پژو پارس و ۲۰۶ که همگی صفر کیلومتر و فاقد پلاک بودند کشف شد.
سردار محمدیان ارزش خودروهای مکشوفه را برابر اعلام کارشناسان ۱۷۰۰ میلیارد ریال اعلام و اظهار کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر  و برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
فرمانده انتظامی استان البرز در پایان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیر مجاز د قالب احتکار خودرو توسط افراد سودجو ، موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

46

کد خبر 1392284

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =