پروازهای همدان، مشهد از فرودگاه بین المللی همدان آغاز می شود

مدیر اطلاع رسانی فرودگاه همدان گفت: پروازهای همدان، مشهد از فرودگاه بین المللی همدان از بیستم خردادماه جاری مجدد آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ علی صائمین  مدیر اطلاع رسانی فرودگاه همدان با اعلام مطلب فوق افزود: پروازهای مستقیم همدان به مشهد در روزهای سه شنبه و جمعه هرهفته از بیستم خرداد ماه جاری مجددا برقرار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به صدور دستورالعمل‌های وزارت بهداشت در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، ضد عفونی روزانه همه ترمینال‌ و اماکن اداری فرودگاه همدان مطابق با دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا انجام می شود.

مدیر اطلاع رسانی فرودگاه همدان با اشاره به اینکه پروازهای همدان- مشهد بصورت چارتری هر هفته در دو روز سه شنبه و جمعه انجام خواهد شد، اظهار داشت:
روزهای سه شنبه ساعت پرواز از مشهد به همدان ساعت ۱۲ و ۴۵ دقیقه و بالعکس  از همدان به مشهد  ۱۵.۱۵ دقیقه خواهد بود، روز جمعه نیز پرواز از مشهد به همدان ساعت ۱۲ و ۳۵ دقیقه و بالعکس از همدان به مشهد ساعت ۱۵ و ۵ دقیقه انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه شرکت هواپیمایی قشم ایر مسئولیت  پروازهای همدان به مشهد را بر عهده دارد، گفت:  شهروندان می‌توانند از طریق آژانس‌های مسافرتی سطح شهر نسبت به تهیه و رزرو بلیت این پروازها اقدام نمایند.

46

کد خبر 1392302

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =