۱۵ ساعت تلاش برای نجات فرد گمشده در منطقه کوهستانی انجیرآوند

معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر استان یزذ از نجات فرد گم شده در منطقه کوهستانی روستای انجیرآوند خرانق شهرستان اردکان توسط تیم های جستجو نجات هلال احمر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ سید مهدی حسینی اظهار داشت: شب گذشته چهارم اردیبهشت ماه در پی تماس مردمی با مرکز کنترل هماهنگی عملیات (eoc) استان مبنی بر گم شدن یک نفر در منطقه کوهستانی روستای انجیر آوند خرانق اردکان، تیم واکنش سریع استان و تیم پایگاه خرانق به محل حادثه اعزام شدند.
وی گفت: به دلیل گستردگی محدوده حادثه، صبح امروز یک تیم از هلال احمر شهرستان اردکان جهت همکاری به منطقه اعزام شدند که سرانجام فرد گمشده در حوالی معدن متروکه کیمیا با تلاش امدادگران و نجاتگران هلال احمر پیدا شد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد با بیان اینکه نیروهای عملیاتی پس از پیدا شدن فرد گمشده، نسبت به انتقال وی به منطقه امن اقدام کردند عنوان کرد: این عملیات ۱۵ ساعت طول کشید که در این عملیات ۱۴ نیرو عملیاتی (۹ نفر نجاتگر داوطلب و ۵ نفر نجاتگر پرسنل) با ۴ خودرو عملیاتی (آمبولانس و کمک دار سبک) از مرکز استان و شهرستان اردکان حضور داشتند.
حسینی در پایان یادآور شد: این مأموریت از ساعت ۲۳ و ۵۵ دقیقه شب گذشته آغاز شد و ساعت ۱۵ و ۲۵ دقیقه امروز با موفقیت به پایان رسید.

۴۶

کد خبر 1392346

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =