دستگیری یک سارق اماکن خصوصی در لنجان / اعتراف به ۱۰ فقره سرقت

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری یک سارق اماکن خصوصی و منزل در لنجان و اعتراف وی به ۱۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان ، سرهنگ حسین ترکیان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی و منازل خالی از سکنه، یک سارق در شهرستان لنجان شناسایی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: یکی از شهروندان طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از رفت و آمدهای مشکوک فردی در آپارتمان محل سکونت خود خبر داد که مشخصات این فرد به سارقی که تحت تعقیب کارآگاهان بود مطابقت داشت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان لنجان در یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر و از مخفیگاه وی نیز اموال مسروقه ای شامل چرخ گوشت ،باند ضبط صوت ،پیک نیک،تعدادی شیر آلات و تعداد قابل توجهی کلید را کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اشاره به اعتراف متهم در تحقیقات صورت گرفته به ۱۰ فقره سرقت اماکن خصوصی و منزل در شهرستان لنجان گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و متهم تحویل مرجع قضائی شد.

سرهنگ ترکیان در پایان با بیان اینکه سارق در طول روز نسبت به شناسایی آپارتمان های خالی از سکنه که از حفاظت فیزیکی خوبی برخوردار نبودند اقدام و سپس در نیمه های شب برای ارتکاب سرقت وارد عمل می شد گفت: شهروندان با بکاربردن دزد گیر، در های ضد سرقت، نصب نرده های آکاردئونی و قفل های محکم، نصب دوربین مداربسته و استفاده از نگهبان محله برای حفاظت از آپارتمان و مجتمع مسکونی خود می توانند فرصت ارتکاب جرم را از سارقان بگیرند.

46

کد خبر 1392409

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =