تست کرونا از بازیکنان ذوب آهن و سپاهان گرفته شد/ اضافه شدن خارجی های تیم ها بعد از مشخص شدن وضعیت کرونای آن ها

دبیر هیات فوتبال استان اصفهان گفت: پروتکل های بهداشتی به باشگاه های فوتبال ابلاغ شده است و تیم ها در حال شروع دوباره تمرینات خود هستند، قبل از تمرینات تست کرونا از بازیکنان هر دو تیم ذوب آهن و سپاهان گرفته شد که دو تیم مشکل خاصی نداشتند.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان ؛حمید رضا دادخواه اظهار کرد: پروتکل های بهداشتی به باشگاه های فوتبال ابلاغ شده است و تیم ها در حال شروع دوباره تمرینات خود هستند، قبل از تمرینات تست کرونا از هر دو تیم ذوب آهن و سپاهان گرفته شد، که مشکل خاصی این دو تیم نداشتند.

دبیر هیات فوتبال استان اصفهان تصریح کرد: قبل از شروع تمرینات نیز این دو تیم با حضور هیات فوتبال جلسه ای با هیات پزشکی برگزار کرد و قرار شد، هیات پزشکی ناظر اقدامات و فعالیت باشگاه ها باشد و خوشبختانه  پروتکل ها از سوی این دو تیم رعایت می شود و نظارت هم در  انجام است و نگرانی در این زمینه وجود ندارند.

وی افزود: بازیکنان و مربیان خارجی که قرار است به این دو تیم ذوب آهن و سپاهان اضافه شوند، اگر تایید وزارت بهداشت را داشته و تست کرونا انجام شده باشد که مشکلی برای حضور نخواهند داشت، در غیر این صورت مانند بقیه تست از آن ها گرفته خواهد شد و بعد از مشخص شدن وضعیتشان می توانند به تمرینات اضافه شوند.

46

کد خبر 1392414

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =