پیگیری برای آغاز عملیات آبگیر طرح بن به بروجن انجام شود

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه پروژه بن_ بروجن از مهم‌ترین پروژه‌های آبرسانی در استان است، گفت: آب‌منطقه‌ای فورا آغاز عملیات اجرایی آبگیر این پروژه را پیگیری کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی استانداری، اقبال عباسی ششم خردادماه در جلسه اقتصادمقاومتی چهارمحال و بختیاری با تأکید بر پیگیری روند اجرایی پروژه‌های اولویت‌دار در استان، اظهار کرد: در این جلسات باید مصوبات ستاد اقتصادمقاومتی، طرح‌های جهش تولید و طرح‌های پیشنهادی جدید پیگیری شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه پروژه بن- بروجن از مهم‌ترین پروژه‌های آبرسانی در استان است، گفت: آب‌منطقه‌ای فورا آغاز عملیات اجرایی آبگیر این پروژه را پیگیری کند.

وی با تاکید بر اینکه پروژه‌های اقتصادمقاومتی مصوب باید تعیین تکلیف شود، افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید در هر جلسه گزارش پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها از جلسه قبل تا جلسه بعد را ارائه دهند تا اگر مانعی برای اجرای پروژه‌ها وجود دارد، مشکلات را پیگیری و حل کنیم.

عباسی با تاکید بر پیگیری عملیات اجرایی پروژه‌های حوزه راه و راه‌آهن، خاطرنشان کرد: بحث تملک اراضی این پروژه‌ها باید به سرعت انجام و علت عدم جذب اعتبارات مشخص شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری در خصوص اهمیت اجرای طرح توسعه گلخانه، گفت: باتوجه به نام‌گذاری سال به نام جهش تولید، توسعه گلخانه‌ها برای افزایش تولید و اشتغال باید در دستور کار قرار بگیرد، همچنین می‌توان برای این امر از اعتبارات فنی و اعتباری اختصاص داد.

46

کد خبر 1392661

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =