ثبت‌نام مسابقات شهرستانی قرآن تا ۱۶ خرداد ادامه دارد

کارشناس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: ثبت‌نام از متسابقین مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم استان سمنان تا ۱۶ خردادماه ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  استان سمنان، عباس حاجی اظهار کرد: مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قران کریم استان به‌صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود و ثبت‌نام این دوره از مسابقات در حال انجام بوده و تا ۱۶ خردادماه ادامه دارد.
وی افزود: بر اساس تصمیم ستاد مرکزی برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم کشور، مرحله شهرستانی این مسابقات به ‌صورت منطقه‌ای در دو نقطه استان سمنان برگزار می‌شود.
کارشناس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: مسابقات مربوط به شرکت‌کنندگان در شرق استان شامل شهرستان‌های شاهرود، دامغان، میامی و شهر بسطام به میزبانی شهرستان شاهرود و در منطقه غرب استان شامل شهرستان‌های سمنان، سرخه، گرمسار، آرادان و مهدیشهر به میزبانی شهرستان سمنان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه بر اساس برنامه زمان‌بندی، این مرحله از مسابقات در بازه زمانی ۲۴ خرداد الی ۲۷ تیرماه برگزار خواهد شد، عنوان کرد: زمان برگزاری دقیق مسابقات پس از اتمام مهلت ثبت‌نام داوطلبان اعلام می‌شود.
حاجی با اشاره به شرایط موجود در جامعه به‌واسطه شیوع کرونا ویروس گفت: این تاریخ ممکن است با توجه به ادامه روند شیوع ویروس کرونا تغییر کند که در این صورت نیز تاریخ دقیق برگزاری مسابقات به اطلاع متسابقین رسانده خواهد شد.
وی عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام به سایت my.oghaf.ir مراجعه کرده و جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک https://ble.ir/quran_semnan وارد کانال مسابقات در پیام‌رسان بله شوند.
کارشناس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان افزود: مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم استان سمنان در رشته‌های حفظ ۵،۲۰،۱۰ جزء و حفظ کل و قرائت ترتیل و تحقیق در دو بخش خواهران و برادران بالای ۱۸ سال و غیر دانش‌آموز برگزار می‌گردد.

48

کد خبر 1392722

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =