دیدار و گفتگوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان با فرماندار شهرستان کلاله

عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و هیات همراه با علی اصغر بیانی فرماندار کلاله در صبح ششم خرداد ماه دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرآنلاین ازگلستان، این دیدار با محوریت ظرفیت بالای فرهنگی هنری مردم کلاله، حضور مستمر کلاله در جام باشگاه های کتابخوانی و ضرورت تعمیر و تجهیز مجتمع فرهنگی کلاله صورت پذیرفت.

در این نشست بیانی ضمن خیر مقدم و اشاره به رتبه های آن شهرستان در جام باشگاه های کتاب خوانی و  رونق کتاب خوانی در دوران کرونا، گفت: امیدوارم شاهد راه اندازی سینما در شهرستان کلاله باشیم.

وی ادامه داد: تلاش می کنیم از ظرفیت سرمایه گذاری بخش خصوصی در ساخت سینما استفاده کنیم و در این رابطه از طریق شهرداری و سایر دستگاه های اجرایی مرتبط نیز پیگیری خواهیم کرد.

بیانی استعداد ها و ظرفیت مردم شهرستان را بسیار بالا دانست و خواستار توجه بیشتر به مناطق کم برخوردار شد.

در ادامه عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان نیز با اعلام حمایت از ساخت سینما در مجتمع های تجاری و فرهنگی کلاله، گفت: امید است مسئولان گام های عملی موثری را برای محقق شدن سینما با بهره مندی از ظرفیت بخش خصوصی بردارند.

وی با اشاره به قول مساعد وزیر فرهنگ و ارشاد مبنی بر راه اندازی پلاتوهای نمایشی در سطح استان گلستان، گفت: در صورتی که شهرستان فضایی را با استاندارهای مناسب در اختیار داشته باشد این اداره کل پیگیری ها و اقدام های لازم را برای راه اندازی آن انجام خواهد داد.

48

کد خبر 1392761

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =