بهره برداری از یک دستگاه سی تی اسکن در سلماس

جلسه ای به منظور بررسی آخرین وضعیت اپیدمیولوژیک بیماری کرونا در شهرستان سلماس با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی و معاونین بهداشت و پژوهش و فرماندار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، جواد آقازاده درباره وضعیت استان در مقابله با ویروس کرونا گفت: از آغاز اپیدمی در آذربایجان غربی شاهد اتحاد خوبی میان مسئولین ارگان ها بودیم که همین موضوع موجب تسریع در روند انجام کارها شد و توانستیم بیماری را کنترل کنیم.

آقازاده درباره اقدامات شهرستان ها افزود: هر کدام از شهرستان ها که در آن، مسئولین با یکدیگر هماهنگی بیشتری دارند، اقدامات حوزه مقابله با کرونا به خوبی انجام می شود که شهر سلماس نیز از جمله شهرهایی است که در آن هماهنگی خوبی بین مسئولین ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه در استان هیچ شهری در وضعیت سفید نیست، افزود: بیشتر شهر های استان در وضعیت زرد بوده و برخی شهر ها نیز در وضعیت قرمز قرار دارند و می بایست تا یافتن درمان قطعی این بیماری، بهداشت فردی و فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گفت: براساس پیش بینی های انجام شده در مهر و آبان ماه با بیماری های آنفلوانزا و کرونا به طور همزمان درگیر می شویم که می بایست خود را از لحاظ تجهیزات پزشکی به امادگی لازم برسانیم.

آقازاده افزود: آذربایجان غربی از لحاظ تجهیزات مورد نیاز در وضعیت مطلوبی قرار گرفته و کمبودی از لحاظ تجهیزات ندارد.

وی درباره تجهیز بیمارستان سلماس ابراز کرد: به منظور تجهیز بیمارستان سلماس برای مقابله با بیماری کرونا، یک دستگاه سی تی اسکن نصب شده و به بهره برداری رسید.

48

کد خبر 1392823

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =