مسائل اجتماعی باید در صدور مجوزها مورد توجه جدی قرار گیرد

استاندار زنجان، با بیان اینکه مسائل اجتماعی باید در صدور مجوزها مورد توجه جدی قرار گیرند، ابراز کرد: الزامات منطقی در سیستم شهری نیز پیش‌بینی شود.

به گزارش خبرآنلاین از زنجان :  فتح‌الله حقیقی بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری و شهری و آمایش سرزمین استان زنجان در محل استانداری، به موضوع مهم پنجره واحد سرمایه‌گذاری در استان اشاره کرد و گفت: این طرح، مورد توجه و تمجید معاون اول رییس‌جمهوری قرار گرفته و از وزارت امور اقتصادی و دارایی خواسته شده که استان‌های دیگر هم از تجارب استان زنجان در این زمینه استفاده کنند.

وی با بیان اینکه مسائل مطرح شده باید کارشناسی شده و دقیق و درست مورد توجه مدیران در جلسه باشد، اظهار کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی بخش اقتصادی باید به پنجره واحد سرمایه گذاری توجه ویژه شود و مدیران گزارش کامل و درست را ارائه بدهند.

استاندار زنجان، با بیان اینکه عملکرد دستگاه‌های مختلف در پنجره واحد سرمایه‌گذاری از جلسات بعدی شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان ارائه می‌شود، گفت: باید در جلسات مشکلات و مسائل موجود برطرف شود تا کارهایی که به صرفه و صلاح مردم است اجرا شوند.

حقیقی به برگزاری جلسه کار گروه زیر بنایی و توسعه روستایی در استان اشاره کرد و افزود: این جلسه باید دو هفته پشت سر هم برگزار شود.

وی با بیان اینکه اتفاقات نامطلوبی در گذشته در صدور مجوزها افتاده به طوری که مجوز مربوطه برای یک یا چند مورد کاربری اخذ شده است، تاکید کرد: هنگام بازرسی، مشخص شده که هر کاری غیر از فعالیت اصلی مندرج در مجوز در آن مکان انجام می‌شود و این کار سبب وقوع تخلف شده است.

استاندار زنجان، افزود: صدور هرگونه مجوز باید تعریف دقیقی داشته باشد تا متقاضیان، تفسیر دیگری نداشته و در همان رشته اصلی، فعالیت کنند.

حقیقی با بیان اینکه مسائل اجتماعی باید در صدور مجوزها مورد توجه جدی قرار گیرند، ابراز کرد: الزامات منطقی در سیستم شهری نیز پیش‌بینی شود.

استاندار زنجان، گفت: در خصوص مسائل پیش‌آمده در حسین‌آباد شهرستان ابهر علاوه بر اجرای قانون باید صَرفه و صلاح مردم نیز در نظر گرفته شود.

46

کد خبر 1392836
آخرین اخبار و اطلاعیه های فروش خودرو car.ir

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =