واکنش یک مدیر فوتبالی به پرونده جنجالی؛ ویلموتس غلط کرده!

ورزش سه نوشت: عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال نسبت به مارک ویلموتس حمله تندی انجام داده است.

ماجرای شکایت مارک ویلموتس از فدراسیون فوتبال ایران به فیفا یکی از موضوعاتی است که نگرانی اهالی فوتبال را در پی داشته است. ویلموتس چندی قبل ادعا کرد که مسئولان فدراسیون ایران در قراردادش دست برده و بند 3 ماه غرامت در صورت فسخ را گنجانده اند اما مدیران فوتبال ایران این مسااله را رد می کنند.

محمود اسلامیان عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت شکایت ویلموتس گفت: درهرصورت یک دعوا بین ما وجود دارد، مثل دعوای باشگاه‌ها با مربیان خارجی مختلف ولی ما نباید طرف ویلموتس را بگیریم. باید حرف‌های خودمان را بزنیم و در این سوی جبهه باشیم. وقتی به صراحت در قرارداد بند سه ماه دستمزد و غرامت درصورت فسخ آمده و روی این موضوع تاکید شده، به‌یکباره می‌بینیم یک نماینده مجلس همان ادعای ویلموتس را تکرار می‌کند.

وی ادامه داد: این یک دعوا بین کشور ما و سرمربی بلژیکی است. باید طرف چه کسی را گرفت؟ باید طرف کشورمان را بگیریم، آن هم برای ادعایی که به ناحق مطرح شده. اگر ویلموتس حقی داشت یا کاری کرده بود یا ما را به جام‌جهانی برده و نتیجه گرفته بود، شاید حق با او بود، اما هیچ‌کاری نکرده و در بند قراردادش هم غرامت درصورت فسخ قرارداد برای سه ماه تعیین شده است.

اسلامیان درباره ادعای ویلموتس مبنی بر دستکاری در قراردادش هم جمله عجیبی را بر زبان می آورد: ویلموتس غلط کرده است! اصلا این‌طور نیست. همه صفحات قرارداد را دیده، خوانده و امضا کرده. چطور چنین ادعایی می‌تواند درست باشد؟ چه کلاهبرداری‌ای شده است؟

254 43

کد خبر 1393102

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =