صدور جواز برای صنعتگران در ۲روز انجام می‌شود

رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: میانگین زمان صدور جواز تاسیس در استان کمتر از ۲روز است که خود یکی از مزایای بزرگ برای سرمایه گذاری صنعتگران و تولیدکنندگان در قزوین است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ عزیزاله افضلی، رئیس سازمان صمت استان قزوین در حاشیه بازدید از ۶واحد صنعتی و تولیدی گفت: استان قزوین همه شاخص های لازم را برای توسعه صنعتی دارا می‌باشد.
افضلی با اشاره به آمادگی سازمان صمت استان در سال جهش تولید در خدمت رسانی به تولیدکنندگان و صنعتگران قزوین گفت: امروز با بررسی های به عمل آمده اعلام می کنیم معدل و میانگین زمان صدور جواز تاسیس در استان کمتر از ۲روز است که خود یکی از مزایای بزرگ سرمایه گذاری صنعتگران و تولیدکنندگان در قزوین است.
او افزود: علی رغم اینکه بخش تولید و صنعت در چند سال اخیر به دلیل تحریم های ظالمانه دشمنان شرایط سختی را پشت سر گذاشته است ولی با همت، پشتکار و تعامل دو سویه بین بخش دولتی و بخش خصوصی بر مشکلات موجود غلبه می کند.
رئیس سازمان صمت استان قزوین در پایان گفت: در سال جهش تولید با مساعدت و همراهی دکتر جمالی پور استاندار استان قزوین که دارای رویکردی صنعت محور هستند، با تفسیر قوانین به نفع تولید، موجبات تسهیل در امور صنایع و بخش مولد استان که همانا در راستای جهش تولید و افزایش بهره وری است، خواهیم بود.
افضلی ادامه داد: این مهم تکلیفی است که بر اساس هدف گذاری به منظور افزایش ظرفیت های تولید از سوی استاندار محترم برعهده مدیران حوزه اقتصادی استان نهاده شده است.
بازدید از واحد تولیدی و صنعتی راستی کار البرز تولید کننده انواع قطعات خودرو، صنایع سندن یک و دو، سرام آرا تولیدکننده انواع سرامیک تزئینی، شرکت ایران چسب و الغری تولیدکننده انواع چسب و دستکش یک بار مصرف واقع در شهرصنعتی البرز از دیگر برنامه های این روز بود.

46

کد خبر 1393105

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =