۴نفر از بیمارستان های قم ترخیص شدند/ ۱۴نفر بستری شدند

قدیر با اشاره به تعداد بیماران جدید کرونایی در قم گفت: از ساعت ۱۴دیروز تا ساعت ۱۴امروز ٤بیمار کرونایی و مشکوک به کرونا پس از بهبودی از بیمارستان های قم ترخیص شدند

به گزارش خبرآنلاین از قم ؛«محمدرضا قدیر»با اشاره به آمار بیماران کرونایی بستری در قم گفت: در ۲۴ ساعت گذشته و تا ساعت ۱۴ امروز ٣٦نفر مشکوک به کرونا در مراکز درمانی پذیرش شدند که از این تعداد  ۲۵نفر در بخش های بیمارستان ها بستری شدند.  

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم  با اشاره به بیمارستان های درگیر با کرونا گفت: در حال حاضر بیماران کرونایی تنها در یک بیمارستان بستری هستند که بیمارستان کامکار قم است.

قدیر با بیان اینکه وضعیت قم در خصوص کرونا تا حدودی بهتر شده است تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ٤بیمار پس از بهبودی از بیمارستان های قم مرخص شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به آمار بیماران کرونایی بستری در بیمارستان های قم گفت: در حال حاضر١١٠بیمار کرونایی در بیمارستان های قم بستری هستند.

وی با اشاره به وضعیت جسمانی این بیماران گفت: در حال حاضر ٣٦بیماربدحال کرونایی در بیمارستان های قم بستری هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه زرد شدن وضعیت کرونا در قم نباید خیال ما را راحت کند از مردم خواست با رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی را نیز رعایت کرده و همچنان قرنطینه خانگی را جدی بگیرند .

لازم به ذکر است نخستین مورد بیماری کرونا ۳۰ بهمن ماه توسط پزشکان قمی شناسایی شد و با اثبات آن، حساسیت‌های لازم را نسبت به شیوع آن در کشور به وجود آوردند و مانع از فاجعه ای بزرگ شدند. بر اساس گفته رییس سازمان نظام پزشکی قم، هم‌زمان با قم در ۱۵ استان کشور موارد مشکوک به کرونا وجود داشت، اما قم بر آزمایش و رسیدن به تشخیص نهایی کرونا، اصرار داشت و اولین مورد تشخیص این ویروس در قم مشخص شد.

۴۸

کد خبر 1393870
آخرین اخبار و اطلاعیه های فروش خودرو car.ir

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =