رئیس شورای شهر همدان: پاسخ شهردار به سوالات اعضای شورای شهر در دست بررسی است

رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: سوالات چند تن از اعضاء از شهردار همدان مطرح و شهردار هم به آنها پاسخ داده است که پاسخ‌های وی در دست بررسی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ کامران گردان با اعلام اینکه مستندات شهردار همدان درباره سوالات اعضای شورای شهر در دست بررسی است و اگر اعضاء قانع شوند رأی‌گیری در صحن شورا انجام نمی‌شود، افزود: براساس ماده ۸۳ قانون تشکیلات و وظایف شوراها یک یا چند نفر از اعضاء می توانند از شهردار سوال داشته و شهردار نیز موظف به پاسخگویی ظرف ۱۰ روز است.

وی خاطرنشان کرد: بحث جلسه بعد از پرسش و پاسخ این بود که آیا درباره پاسخ شهردار رأی گیری انجام شود یا خیر و مقرر شد که این سه عضو مستندات شهردار را بررسی و اگر قانع شدند نیاز به رأی گیری نباشد.

سرهنگ گردان با بیان اینکه مستندات ۱۰۰ صفحه‌ای شهردار همدان برای بررسی در خدمت این سه عضو قرار گرفته است، گفت: اگر اعضاء پاسخ‌های شهردار را قانع کننده بدانند رأی‌گیری نمی‌شود در غیر این صورت در جلسه صحن شورا به رأی گذاشته خواهد شد.

لازم به ذکر است، سه تن از اعضای شورای اسلامی شهر همدان طی دو هفته گذشته اقدام به طرح ۲۱ سوال از شهردار همدان کردند و خواستار پاسخ وی در صحن شورا شدند که ۱۴ پاسخ عباس صوفی قانع کننده ‌بود و مابقی پاسخ ها در دست بررسی است.

46

کد خبر 1393982

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =