میزان نوشت: معاون دبستانی وزارت آموزش و پرورش به تشریح وضعیت غربالگری سلامت دانش‌آموزان در صورت پیک مجدد کرونا در سال تحصیلی جدید پرداخت.

رضوان حکیم‌زاده به تشریح وضعیت غربالگری سلامت دانش‌آموزان با توجه به عدم حضور آنان در مدارس پرداخت و گفت: بر اساس پروتکل‌های اعلامی ستاد ملی مقابله با کرونا و دستورالعمل‌های تدوین شده سلامت دانش‌آموزان در اولویت اول ما قرار داد و این موضوعی مهمی برای ماست که حتما به آن توجه شود.

وی ادامه داد: در رابطه سنجش اولیه سلامت دانش‌آموزان باید بگویم که در همان زمان ثبت نام این مساله را درنظر گرفتیم و همانند سال گذشته این مساله را نیز مورد بررسی قرار می‌دهیم.

معاون دبستانی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به اینکه در صورت حضور فیزیکی دانش‌آموزان در مدرسه امکان اجباری شدن ماسک وجود دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: اگر در پاییز و زمستان با استمرار شرایط کرونایی روبه‌رو باشیم همه پروتکل‌های بهداشتی که از سوی ستاد ملی مقابه با کرونا اعلام شده، باید در این زمینه رعایت شود.

وی ادامه داد: در نتیجه رعایت نکات بهداشتی در یک فضای ترکیبی قطعا مورد توجه قرار می‌گیرد، اما اگر با شرایط کرونا روبه‌رو نباشیم، تابع شرایط خاص آن زمان بوده و در آن زمان برای این مساله تصمیم‌گیری می‌کنیم.

47231
کد خبر 1394022

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =