اصرار نماینده تهران بر تهدید شدن از سوی طرفداران تاجگردون /با اسلحه برنو تهدیدم کردند /با پیامک به من توهین کردند

فارس نوشت: احمد نادری گفت: پس از طرح اعتراضمان نسبت به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون پیام‌های متعددی اعم از ارعاب، تهدید و توهین دریافت کردیم که از جمله آن می‌توان به تهدید شدن خودم به برخورد با اسلحه گرم (برنو) اشاره کرد.

احمد نادری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تهدید شدن خود به برخورد با اسلحه گرم در صورت عدم تأیید اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون اظهار داشت: از روز گذشته و پس از اعتراض رسمی جمعی از نمایندگان مجلس نسبت به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون پیام‌های مختلفی در پیام رسان‌ها و یا به صورت پیامکی و تلفنی دریافت کرده‌ایم.

وی افزود: پیام‌هایی که در خصوص اقای تاجگردون به دست من رسیده است عموما سراسری توهین، تهدید و ارعاب است که از جمله آن می‌توان به تهدید به برخورد با اسلحه گرم (برنو) بوده است.

نادری در ادامه عنوان کرد: در حال حاضر اعتراض ۹ نماینده مجلس نسبت به اعتبارنامه تاجگردون در شعبه ۱۲ در حال بررسی است و قرار است فردا جلسه‌ای در این شعبه با حضور معترضان و آقای تاجگردون برگزار شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: در جلسه فردا قرار است معترضان مدارک و مستندات مربوط به اعتراضات خود را ارائه کرده، همچنین تاجگردون به دفاعیات خود بپردازد.

وی در ادامه اعلام کرد که رئیس شعبه ۱۲ طی مکاتبه‌ای با شورای نگهبان خواستار رسیدگی و توضیحات بیشتر در خصوص صلاحیت منتخب گچساران شده است.

نادری بر همین اساس اضافه کرد: البته معترضان نیز از طریق شورای نگهبان پیگیر موضوع اعتبارنامه تاجگردون شدند و منتظر پاسخ و گزارش و بررسی‌های شورای نگهبان هستیم. هرچند که مورد تهدید و ارعاب قرار می‌گیریم اما از اعتراض خود کوتاه نخواهیم آمد.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1394149

برچسب‌ها