جلسه شورای سیاستگذاری کنگره ملی شعر و داستان ایران من در کرج برگزار شد

جلسه شورای سیاستگذاری کنگره ملی شعر و داستان ایران من با حضور ناصر مقدم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، علی مرادی نور معاون فرهنگی و رسانه ای واعضای این شورا برگزار گردید و در خصوص مباحث و موضوعات کلی، تبادل نظر شد.

  به گزارش خبرآنلاین استان البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ناصر مقدم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز در این نشست ضمن تقدیم احکام اعضای شورای سیاستگذاری این برنامه ملی و بیان اهمیت این کنگره در عرصه شعر و داستان بر استفاده از صاحب نظران عرصه شعر و ادب برای پیشبرد کنگره و مشارکت حداکثری اهالی شعر و داستان در این برنامه تاکید کردند.

در ادامه هر یک از اعضای این شورا دیدگاه ها و نظرات خود را بیان کردند و مقرر گردید اعضای شورا ضمن اطلاع رسانی لازم کنگره از طریق مبادی مختلف،جلسات مستمری برای پیگیری امور کنگره برگزار نماید.

گفتنی است با توجه به مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این کنگره که تا پایان اردیبهشت ۱۳۹۹ بود،تاکنون ۲۲۰ اثر به دبیرخانه این کنگره واصل گردیده است که حسب تصمیم شورای سیاستگذاری این کنگره این مهلت با توجه به انتشار ویروس کرونا و تبعات ناشی از آن،جهت وصول آثار بیشتر تا ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ تمدید گردید.

48

کد خبر 1394178

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =