نمایندگان استان در این دوره از مجلس شورای اسلامی، توجه ویژه ای به مقوله فرهنگ و هنر داشته باشند

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ضمن اشاره به اهمیت پر رنگ تر شدن نقش فرهنگ و هنر در زندگی مردم استان، از نمایندگان منتخب مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی خواستار همکاری در این زمینه شد و گفت: با ارتقای جایگاه فرهنگ و هنر در جامعه، می توان فضای بهتر و آرام تری را برای جوامع ترسیم کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری  ، ابراهیم شریفی ضمن اظهار این مطلب افزود: در جامعه کنونی، از یک سو روند رو به رشد زندگی شهری موجبات کسالت روحی و جسمی را برای شهرنشینان به همراه آورده و از سویی دیگر، زندگی ماشینی روح جوامع روستایی را خسته و آزرده کرده است و یکی از راه های حل این معضل، توجه بیشتر به مقوله فرهنگ و هنر در مدیریت شهری و روستایی است.

وی در ادامه ضمن اشاره به اینکه فرهنگ و هنر، پایه و اساس توسعه زیربنایی هر جامعه است گفت: رشد و ارتقای هنر و فرهنگ جامعه در گرو فعالیت های فرهنگی و هنری تأثیر گذار است.

شریفی ادامه داد: انجام فعالیت های مذکور علاوه بر ایجاد انبساط خاطر و آرامش نسبی در میان مردم، موجبات ایجاد انگیزه بیشتر برای انجام کارهای روزمره افراد را ایجاد می نماید.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در ادامه ضمن تبریک افتتاح دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: از نمایندگان حوزه انتخابی استان توقع همکاری بیش از پیش در زمینه توسعه فرهنگ و هنر استان را داریم و با یاری خداوند متعال و همکاری مردم و مسئولین، در ایجاد بستر مناسب برای رشد و ارتقای فرهنگ و هنر استان گام های مؤثری بر خواهیم داشت.
دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی صبح روز شنبه ۱۰ خرداد ماه ۹۹ با حضور نمایندگان منتخب استان چهارمحال و بختیاری رسما آغاز به کار کرد.

46

کد خبر 1394500

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =