ثبت نام ۱۷ هزار لرستانی در جشنواره کتابخوانی رضوی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان گفت: تاکنون بیش از ۱۷ هزار نفر در گروه های سنی مختلف کودک، نوجوان و بزرگسال در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کرده‌اند.

 به گزارش خبرآنلاین از لرستان، «فرشته طهماسبی» افزود: این تعداد نفر در قالب های داستانک نویسی، روزنامه کتاب، مسابقات چهارگزینه ای، پویش کتابخوانی و فعالیت های گروهی در بخش مجازی و الکترونیک جشنواره شرکت کرده‌اند.

وی تصریح کرد: بر اساس اعلام دبیرخانه مرکزی جشنواره کتابخوانی رضوی، با توجه به اهمیت بالای انجام فعالیت‌های فرهنگی به صورت مجازی در شرایط امروز کشور، شورای سیاستگذاری این جشنواره به دلیل استقبال شرکت کنندگان و بازگشایی کتابخانه ها، مهلت ثبت نام و شرکت در دهمین دوره این رویداد فرهنگی تا پایان تیرماه ۹۹ تمدید شد.

طهماسبی اظهار کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره تا ۳۱ تیر ماه فرصت دارند، در مسابقات آنلاین این دوره شرکت کنند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان گفت: این جشنواره در سه بخش فردی، گروهی، خانوادگی برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند با مطالعه منابع مرتبط با این بخش، به صورت فردی، گروهی یا خانوادگی، در۲ شیوه مکتوب و الکترونیکی در جشنواره شرکت کنند.

وی افزود: علاقمندان برای شرکت در بخش الکترونیک به سایت سامانه مسابقات الکترونیک کتابخوانی www.samakpl.ir و یا سایت جشنواره رضویwww.razavi.iranpl.ir مراجعه کنند.

همچنین علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاع بیشتر و شرکت در مسابقه به پرتال اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان به نشانی www.lorestanpl.ir مراجعه کنند.

46

کد خبر 1394563

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =