۱۳ نفر
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۴
دریغ از یک شاخه گل برای مرحوم فتحی!

بدون شک شنیدن خبر مرگ عزیز ترین هایمان برایمان سخت، دردناک و تلخ است و تحمل این درد با همدردی نزدیکان، دوستان و ... قابل تحمل تر است.

امروز تن خسته و بیمار بزرگ مرد عرصه رسانه و پیشکسوت خبرنگاران در عرصه ورزش های رزمی به خاک سپرده شد تا جسم خسته استاد فتح الله فتحی پس از سپری کردن یک دوره بیماری دردناک در خانه ابدی آرام بگیرد، به هر حال مرگ حق است و هیچ راه گریزی نیست!

اما مرحوم فتحی بدون شک یکی از چهره های شناخته شده و مطرح در بین تمام ورزشکاران رزمی کار بود و بدون شک طی سی سال گذشته او خدمات شایانی را به ورزشکاران ارائه کرده بود؛ وقتی مهدی بی باک قهرمان سرشناس و پیشکسوت و مطرح تکواندو تصویری از مبارزه دوران نوجوانی خود را با قضاوت مرحوم فتحی منتشر می کند، فریبرز عسکری نخستین مدال آور المپیک تکواندو ایران و سرمربی فعلی تیم ملی چنین پیامی را استوری می کند«رفیق قدیمی موهای سپیدت نشانگر این بود که سال ها باهم همراه بودیم، دیدنت همیشه یادآور روزگار خوش جوانی و قهرمانی بود، همیشه به یادت هستیم»

وقتی حمیده عباسعلی ستاره کاراته دنیا، سمانه خوش قدم مربی تیم ملی و سیدحسن طباطبایی از پیشکسوتان مطبوعات و رئیس فعلی فدراسیون کاراته برای درگذشت این مرد خوش نام در عرصه رسانه پیام تسلیت در صفحه شخصی اینستاگرام خودشان منتشر می کنند، برهمگان شفاف است که نام مرحوم فتحی برای همه جامعه ورزش های رزمی در رده جوانان؛ پیشکسوتان، قهرمانان سابق، روسای قدیمی و جدید فدراسیون ها آشنا است.
اما متاسفانه امروز استاد فتحی خیلی غریبانه و مظلوم به خاک سپرده شده که واقعا برایمان دردناک بود، حتی یکی از پیشکسوتان و قهرمانان امروز در مراسم خاکسپاری حاضر نشدند و به پاس تشکر از تلاش های شبانه روزی مرحوم فتحی طی این سال ها حاضر نشدند در مراسم خاک سپاری حضور پیدا کنند! مرحوم فتحی غریبانه و تنها به خاک سپرده شد.گلایه ما از آنهایی است که سال ها با قلم زدن های مرحوم استاد فتحی عکس و تصویرآنها برای اولین بار در جلد روزنامه ها و... به چاپ رسید و با گزارش های مردخوش نامه عرصه مطبوعات روی سکوهای قهرمانی دنیا ایستادند اما حاضر نشدند امروز در پایان این مسیر او را برای رسیدن به خانه ابدی همراهی کنند.انتظار ما خبرنگاران حوزه ورزش های رزمی این بود که حداقل به دلیل فضای حاکم در دنیا و همه گیر شدن ویروس کرونا؛ مسولان فدراسیون، ورزشکاران و قهرمانان به پاس احترام و تشکر از سی سال خدمت کردن مرحوم فتحی در عرصه رسانه برای رزمی کاران شاخه گلی به رسم یادبود برای عرض تسلیت برای خانواده داغدار او می فرستادند ، اما امروز او در حضور خانواده و خبرنگاران غریبانه و تنها در خانه ابدی آرام گرفت و دریغ از یک شاخه گل!

251 251

کد خبر 1394834

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۰۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۵
    3 0
    هزاران صلوات و یک شاخه گل هدیه به روح او باد