پایبندی هنرمندان و اصحاب فرهنگ لرستان به آرمانهای امام (ره) و انقلاب

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بر پایبندی هنرمندان و اصحاب فرهنگ لرستان به آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی تاکید کرد.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، احمدحسین فتایی، گفت: از همان ابتدای شکل گیری حرکت انقلاب تا کنون، اصحاب فرهنگ و هنر استان لرستان، ضمن همراهی و پایبندی به آرمان حضرت امام ( رضوان الله) برای استقرار و استحکام پایه های نظام از هیچ تلاشی فروگذار نبوده و در تمام صحنه ها حضوری مستمر داشته اند.

فتایی تصریح کرد: آنچه امروز باید در فعالیت های این حوزه مد نظر قرار گیرد، زنده نگه داشتن آموزه های حضرت امام(ره) و ادامه دهنده راه ایشان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است که باید در قالب جشنواره ها و برنامه های فرهنگی نمود و ظهور یابد.

وی ادامه داد : شعر انقلاب، آیینه تمام نمای این آموزه ها است که در کلام شاعران انقلابی تجسم یافته و نیازمند توجه بیش از پیش متولیان حوزه فرهنگ است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: همکاری و مشارکت دستگاه ها و سازمان های فرهنگی و هنری در اجرای برنامه های مختلف می تواند ضمن انسجام پایه های فرهنگ در استان، به گسترش و ماندگاری بیشتر این فعالیت ها در سطح جامعه کمک کند.

46

کد خبر 1394901

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =