جزئیات درگیری نیروی انتظامی با قاچاقچیان مسلح در کرمان / کشف ۱۵۰ کیلوگرم تریاک و اسلحه از قاچاقچیان

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به جزئیات درگیری نیروی انتظامی کرمان با اشرار و قاچاقیان مسلح گفت: این عملیات همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان ؛سردار عبدالرضا ناظری با اشاره به اینکه حدود ساعت ۲۲ شب گذشته نیروهای قرارگاه ابوذر فرماندهی انتظامی استان کرمان در محور سه‌کنج ـ عرب‌آباد در اطراف بخش ماهان کرمان با چند تیم موتورسوار اشرار و قاچاقچی مسلح برخورد می‌کنند اظهار داشت: این اشرار و قاچاقچیان مسلح به سمت نیروهای این قرارگاه تیراندازی کرده و با عکس‌العمل نیروهای ما مواجه می‌شوند.

وی با بیان اینکه در این ماجرای یک شرور ۴۵ ساله به هلاکت‌ می‌رسد افزود: از این اشرار مسلح یک قبضه اسلحه، اوراق شناسایی، یک تیر خشاب، ۹ فشنگ جنگی، دو موتورسیکلت و ۱۵۰ کیلوگرم تریاک به جای مانده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه در جریان این عملیات یکی دیگر از اشرار زخمی شده است تصریح کرد: این عملیات همچنان ادامه داشته و نیروهای انتظامی هنوز در منطقه هستند.

وی با بیان اینکه در این درگیری اشرار و قاچاقچیان مسلح سرباز وظیفه "ابوالفضل مهدی‌زاده" نیروی قرارگاه ابوذر فرماندهی انتظامی استان کرمان به شهادت رسیده است افزود: این شهید گرانقدر اهل گلباف است.

46

کد خبر 1394966

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =