ارائه خدمات تعویض پلاک در کرمانشاه تنها با نوبت قبلی امکان‌پذیر است

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه با اشاره به حجم بالای مراجعه به مراکز تعویض پلاک استان گفت: ارائه خدمات تنها با نوبت قبلی امکان‌پذیر است.

به گزارش خبرآنلاین از کرمانشاه :سرهنگ فضل‌الله شیری با اشاره به اینکه اقداماتی در راستای تسهیل در تعویض پلاک انجام شده است اظهار داشت: مراجعات مربوط به خودروهای نوشماره در اردیبهشت امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۷ درصد افزایش یافته است.

وی گفت: مراجعات مربوط به تعویض پلاک نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷ درصد افزایش یافته است.

شیری افزود: در گذشته افراد مراجعه‌کننده به داخل سالن مراجعه می‌کردند و مکان دریافت می‌کردند اما اکنون به دلیل فاصله‌گذاری اجتماعی بیرون از سالن منتظر می‌شوند و در هر نوبت چهل نفر اجازه ورود دارند.

وی از افزایش تعداد غرفه‌ها برای تسهیل در ارائه خدمات خبر داد و افزود: مرکز تعویض پلاک هر روز تا ساعت ۱۷ فعال است و هرچند مقرر شده بود مخابرات زیرساخت نوبت‌دهی اینترنتی را فراهم کند اما هنوز محقق نشده است.

شیری بیان کرد: از ابتدای هفته جاری نوبت‌دهی حضوری فعال شده است و مراجعه‌کننده شناسنامه خودرو را ارائه و یک نوبت دریافت می‌کند و همان روز به همراه خودرو و خریدار و فروشنده مراجعه می‌کند. 

وی با اشاره به اینکه دریافت خدمات تعویض پلاک با نوبت قبلی مقدور است گفت: با توجه به حجم مراجعات مرکز تعویض پلاک کرمانشاه و جلوگیری از تشکیل صف و هدر رفت وقت شهروندان اخد خدمات تعویض پلاک در مرکز تعویض پلاک کرمانشاه فقط با اخذ نوبت قبلی حضور مقدور است.

شیری با بیان اینکه اخذ نوبت قبلی مستلزم ارائه مدارک مالکیت خودرو وهویتی مالک است افزود: با اجرای این روش ارائه خدمات در تعویض پلاک کرمانشاه نیازی به حضور آنها تا موعد مقرر اعلامی نیست.

48

کد خبر 1395177

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =