پیام تسلیت استاندار کهگیلویه و بویراحمد به‌مناسبت سالروز رحلت امام خمینی(ره)

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ۱۵ خرداد سرآغاز تحقق اراده ی مردم است/ امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده در قلب مسلمانان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین کهگیلویه و بویراحمد؛
 متن این پیام به شرح زیر است.
چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار صالحان است که با تکیه بر  سلاح ایمان بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید .
امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده  در قلوب مسلمانان و مستضعفان جهان است ، بزرگ مردی که با سلوک علمـی و عملی و وبا پیروی از دستورات اسلام ناب محمدی ،فصل نوینی در تاریخ پر فراز و نشیب این مرز و بوم آغاز نمود.
یوم‌الله ۱۵ خرداد نیز سرآغاز تحقق اراده‌ی مردم این سرزمین در راه مبارزه با استکبار، طاغوت و به ثمرنشستن خواست ملت بزرگ ایران است ، این قیام نقطه‌ی عطف مبارزات مردم در برکندن ریشه‌ی بیداد در کشور ایران اسلامی است .  
در سی و یکمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی در حالی به سوگ آن سفر کرده می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی ،  انقلاب اسلامی ایران  با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری  مقتدر و مستحکم در مسیر آرمان های امام (ره) در حرکت است
اینجانب سالگرد  رحلت جانگداز امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهادت گلگون کفنان  فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم شریف ایران، بخصوص مردم متدیّن و انقلابی استان ، تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

حسین کلانتری
استاندار

48

کد خبر 1395366

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =