فرصت‌سوزی بزرگی که مسیر دو ستاره را تغییر داد/عکس

لوئیز روتزی، مدیر برنامه معروف ایتالیایی، می‌گوید که باشگاه رم در دو مقطع شانس جذب لائوتارو مارتینز و ارلینگ هالند را از دست داده است.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ لائوتارو مارتینز در نقل و انتقالات تابستانی سال ۲۰۱۸ و با قراردادی به ارزش ۲۵ میلیون یورو را از ریسینگ کلاب آرژانتین به اینتر پیوست. حالا اما قیمت این بازیکن در عرض تنها یک سال به ۱۱۱ میلیون یورو افزایش یافته و باشگاه بارسا قصد دارد این بازیکن را هر طور که شده به نوکمپ منتقل کند.

لوئیز روتزی، مدیر برنامه معروف ایتالیایی اما حالا در مصاحبه ای ادعا کرده که باشگاه رم در مقطعی شانس جذب لائوتارو مارتینز را از دست داده است. او در این رابطه گفت: " من در ژانویه سال ۲۰۱۸ لائوتارو مارتینز را با مبلغ ۸ میلیون یورو به رم پیشنهاد داده بودم. با این حال چنین چیزی مورد موافقت رم قرار نگرفت. از طرف دیگر مذاکرات محدودی نیز با اتلتیکومادرید انجام شده بود."

موضوع از دست دادن مهاجمان آینده‌دار اما برای باشگاه رم چیز جدیدی نیست. روتزی در ادامه ادعای عجیب دیگری را مطرح می‌کند و می‌گوید: " من دو سال پیش هالند را به مدیر ورزشی رم یعنی مونچی پیشنهاد داده بودم. جذب هالند برای آنها ۴ میلیون یورو هزینه داشت اما این باشگاه با آن مخالفت کرد تا او به سالزبورگ برود."

255 43

کد خبر 1395860

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =