۰ نفر
۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
جدول پخش شبکه نمایش به روال قبل بازگشت

جدول پخش شبکه نمایش که به دلیل همه گیری بیماری کرونا تغییر کرده بود،به روال قبل بازگشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جدول پخش شبکه نمایش که از ابتدای اسفند به دلیل همه گیری بیماری کرونا و لزوم پر کردن اوقات فراغت هموطنان در قرنطینه خانگی تغییر کرده بود، از این هفته به روال قبل بازگشته و آثار کلاسیک، علاوه بر ساعت ۶ بامداد روز بعد، در ساعت ۱۵ نیز تکرار می‌شوند. همچنین این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم‌هایی از تام کروز در جدول پخش شبکه نمایش قرار گرفته است.

 فیلم‌های سینمایی ایرانی سلام نابغه، سفر سهراب، سوگند، تکم چی، قبر مشترک، خانه نشین و مخمصه به ترتیب از شنبه ۱۷ تا جمعه۲۳خرداد ساعت ١٣ پخش خواهند شد.

در ساعت ١٣ روز سه شنبه ۲۰خرداد ماه، به مناسبت روز صنایع دستی، فیلم سینمایی «تکم چی»، محصول سال ۱۳۸۶ به کارگردانی یدالله صمدی روی آنتن خواهد رفت.

در ادامه پخش فیلم‌های سینمایی دنباله دار، این هفته به ترتیب از شنبه تا جمعه ساعت ۱۹ فیلم‌های مارپیچ ۳، داستان بی پایان ۱، ۲و ۳، آرزوهای بزرگ ۱و ۲، پیتربل۱ روی آنتن خواهند رفت.

بخش مرور آثار هنرمندان این هفته شبکه نمایش به کارنامه کاری «تام کروز» تعلق دارد. او در سال ۱۹۸۶به عنوان هنر پیشه اصلی فیلم سینمایی «تاپ گان» برگزیده شد. این فیلم بسیار پرفروش بود و شهرت وی را به همراه داشت. در سال‌های بعد حضور تام کروز در فیلم‌های پر آوازه نمایان‌تر شد و در سال ۱۹۸۸ به همراه داستین هافمن در فیلم «مرد بارانی» حضور داشت که این فیلم نامزد هشت جایزه اسکار شد. همچنین تام کروز توانسته جوایز اسکار، گلدن گلوب و جوایز دیگری از جشنواره‌های سینمایی معتبر را از آن خود کند.

فیلم‌های سینمایی این بازیگر با عناوین: شوالیه و روز، شرکت، فراموشی، چند مردخوب، وثیقه، مرد بارانی و آخرین سامورایی به ترتیب از شنبه تا جمعه، ساعت ٢١ پخش خواهند شد.

علاقه‌مندان به فیلم‌های سینمایی جذاب می‌توانند به ترتیب ببرهای پرنده، آژانس شیشه ای، تله، بهترین تیم، خاکریز، بالن و مسیر همیشگی را در ساعت ٢٣ این هفته تماشا کنند.

همچنین از شنبه تا جمعه فیلم‌های جیب بر، وصیت نامه دکتر مابوزه، جناتان مرغ دریایی، ساحل زیبای کوچک، گاو و زندانی، سندروم چینی و جوکید در باکس فیلم‌های کلاسیک، ساعت یک بامداد روی آنتن می‌رود و تکرار آن‌ها در ساعت ۶ بامداد و ۱۵ روز بعد خواهد بود.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1395905

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =