تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره جان من، ایران من

معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره جان من، ایران من تا پایان خرداد ماه جاری تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، سید حسین نژادحسینی ضمن اعلام این خبر افزود: در راستای ثبت، بازخوانی و روایت هنرمندانه تلاش ها، فداکاری ها و ایثارگری های ملت بزرگ ایران و مسئولان در ابعاد مختلف اجتماعی، فرهنگی، درمانی، بهداشتی، علمی، مدیریتی و خدماتی در مقابله با ویروس کرونا و تأکیدات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) بر این مهم، معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دبیر کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی ستاد ملی مقابله با کرونا، جشنواره ای را با عنوان «جان من، ایران من» طراحی و تدوین نموده تا ناگفته ها و جزئیات افتخار آفرین این جهاد عظیم مردمی را با استفاده از ابزارهای مختلف گفتاری، نوشتاری و... ثبت و ضبط نماید.
وی افزود: در این راستا علاقمندان و عموم مردم می توانند آثار خود را تا پایان خرداد ماه سال جاری جهت تجمیع و ارسال به مرکز، به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ارسال نمایند.
لازم به ذکر است در این جشنواره از هموطنان آثار در قالب مسابقه با اعلام فراخوان عمومی دریافت می گردد ضمن اینکه محصولات تولیدی از دستگاه های دولتی و حاکمیتی نیز قابل ارائه به دبیرخانه جشنواره می باشد.
دبیرخانه این جشنواره در تهران، فرهنگسرای رسانه مستقر می باشد.

کد خبر 1396108
آخرین اخبار و اطلاعیه های فروش خودرو car.ir

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =