توزیع کود شیمیایی از طریق شرکت‌های تعاونی انجام می‌شود

معاون سازمان تعاون روستایی استان قزوین گفت: توزیع کود شیمیایی از طریق شرکت‌های تعاونی با کد کارگزاری ‌مجاز است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ کرم عباسی، معاون تعاون روستایی استان قزوین در اولین جلسه کمیته کود استان که در راستای اجرای دستورالعمل تامین و توزیع کود شیمیایی با اعضا کمیته کود برگزار شد بر ساماندهی و نظارت کامل بر عملکرد فرآیند خرید و توزیع کود شیمیایی در سطح شبکه تعاونی های روستایی، کشاورزی و تولید روستایی تاکید کرد و گفت:  در اجرای دستورالعمل‌های پایش و نظارت بر روند توزیع کودهای شیمیایی، اکیپ نظارتی کمیته کود استان و شهرستان از شبکه بازدید و توصیه های لازم را به کارگزاران جهت رعایت دستورالعمل‌های توزیعی و خدمات رسانی مطلوب به کشاورزان ارائه می‌کنند.
او با بیان اینکه  نظارت منظم و مستمر بر توزیع کودهای شیمیایی در سطح شبکه ضروری است، اظهار کرد:  توزیع کود از طریق شرکت های تعاونی با کد کارگزاری ‌مجاز است.
او تصریح کرد: روسای ادارات شهرستانی با توجه به وظیفه حاکمیتی و نظارتی سازمان بر تشکل‌های تعاونی از تمامی امکانات موجود جهت افزایش نظارت های پیشگیرانه از تخلف در امر توزیع کود استفاده کنند.
معاون تعاون روستایی استان قزوین بازدید دوره ای از شرکت های تعاونی را موجب عملکرد بهتر، رفع اشکالات و نواقص احتمالی آنان دانست و افزود: مسائل و مشکلات مربوط به کودهای شیمیایی توسط مسئولان هماهنگی شرکت‌ها پیگیری می‌شود.

46

کد خبر 1396212

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =