رئیس بنیاد شهید میناب: هدف امام راحل احیای یک انقلاب معنوی بود

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب گفت: امام راحل با ایمان و اراده ای قوی، یک انقلاب معنوی و مذهبی احیا کرد.

به گزارش خبرآنلاین از بندرعباس : حجت الاسلام «عبدالرسول قدوسی» ضمن گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد، افزود: اندیشه های معنوی حضرت امام خمینی (ره) ارزش های اسلامی را زنده کرد و رهبری شایسته ایشان مردم ایران را متحد و همدل ساخت.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میناب با بیان اینکه باید تفکرات امام راحل را در جامعه گسترش داد، گفت: قیام ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ نقطه عطفی برای تحقق یک حرکت بزرگ بود که در نهایت باعث نابودی طاغوتیان شد.
حجت الاسلام «قدوسی» ایثارگران را پاسدار و دوستدار واقعی انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: برای زنده نگه داشتن نام و یاد انسان هایی که سرنوشت ملت ها را با اندیشه دینی رقم زدند؛ شهامت، توفیق، ایثار، عشق، اراده ی قلبی، و ... نیاز است.
وی گفت: یکی از راه های اساسی برای حفظ هویت انقلاب و هدایت درست کشتی نظام در گذرگاه‌های پر خطر، آشنایی با روش و منش امام راحل است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میناب با بیان اینکه حضرت امام خمینی (ره) به پیروان خود فهماند برای کامل شدن باید علی وار زندگی کرد، افزود: امام راحل با ایمان و اراده ای قوی، یک انقلاب معنوی و مذهبی احیا کرد.
 گفتنی است؛ شهرستان میناب در ۱۰۰ کیلومتری بندرعباس واقع شده و ۲۴۶ شهید، ۴۴۵ جانباز و ۷۶ آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

48

کد خبر 1396240

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =