برگزاری آزمون حضوری پایه نهم و دوازدهم در قزوین

معاون آموزش و پرورش استان قزوین از برگزاری آزمون حضوری پایه نهم و دوازدهم در استان قزوین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ توفیق محمدحسینی، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین، در حاشیه بازدید از روند برگزاری آزمون نهایی پایه دوازدهم گفت: روند برگزاری آزمون حضوری دانش آموزان پایه نهم و دوازدهم از امروز ۱۷خرداد شروع شده و تا ۱۴تیرماه سال جاری ادامه دارد.
او افزود: طی این مدت ۲۶هزار و ۱۶۰دانش آموز قزوینی در امتحانات حضوری شرکت می کنند که ازاین تعداد ۱۷هزار و ۸۴۶ نفر در پایه نهم و هشت هزار و ۳۱۴نفر در پایه دوازدهم هستند.
محمدحسینی از آماده سازی ۱۱۵حوزه امتحانی برای برگزاری امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایه نهم و دوازدهم در سطح استان خبر داد.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان قزوین گفت: برگزاری امتحانات رشته‌های مختلف در روزهای متفاوت برای جلوگیری از تجمع دانش آموزان، گند زدائی و ضدعفونی کردن روزانه حوزه‌های امتحانی، تهویه مناسب در حوزه های امتحانی، تهیه ماسک و دستکش برای دانش آموزان، افزایش فاصله صندلی های آزمون، برگزاری کارگاه های توانمند سازی و آگاه بخشی برای برگزار کنندگان آزمون از مهمترین اقداماتی است که در راستای حفظ سلامت دانش آموزان انجام شده است.

48

کد خبر 1396264

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =