فیلم جدید ادوین خاچکیان از ابتدای تابستان کلید می‌خورد

پیش تولید فیلم سینمایی «بابا سیبیلو» به تهیه کنندگی احمد احمدی و ‌کارگردانی ادوین خاچیکیان در ژانر کمدی خانوادگی از ابتدای تیر آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با صدور پروانه ساخت «باباسیبیلو» نخستین فیلم بلند سینمایی «ادوین خاچیکیان» ، بزودی پس از پایان مراحل پیش تولید این فیلم مقابل دوربین خواهد رفت.

احمد احمدی تهیه کننده این فیلم ضمن اعلام این خبر گفت: « پیش تولید فیلم  را از زمستان سال گذشته آغاز کرده بودیم اما با توجه به شرایط کرونا و بر اساس توصیه های ستاد مبارزه با کرونا پروژه را تعطیل کردیم و از هفته گذشته با صدور پروانه ساخت از سوی سازمان سینمایی و رعایت پروتکل های بهداشتی پیش تولید فیلم را مجددا آغاز کردیم و هم اکنون در حال عقد قرارداد با بازیگران اصلی فیلم و عوامل پشت دوربین هستیم.»

احمدی در ادامه گفت: « باباسیبیلو» یک فیلم کمدی خانوادگی است و تاکنون حضور  مهدی مطلبی به عنوان (دستیاراول و برنامه ریز)مهرنوش طبیبی (طراح گریم) محمد احمدی (آهنگساز)شیرین بوریایی(طراح صحنه ولباس) سپینود وفامنش(دستیار دوم کارگردان) به زودی با کامل شدن عوامل پشت دوربین و بازیگران فیلمبرداری فیلم از ابتدای تیر آغاز می‌شود.

 ادوین خاچیکیان تنها فرزند ساموئل خاچکیان است که  در تعدادی از آثار پدرش به عنوان تدوین گر و دستیار کارگردان حضور داشته است.

۲۴۱‍۲۴۵

کد خبر 1396542

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =