مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان: جشنواره ملی مجازی شعر طنز کرونا در همدان برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره مجازی ملی شعر طنز کرونا تمدید و دو بخش جدید نیز به این جشنواره اضافه شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ احمدرضا احسانی در جمع خبرنگاران گفت: جشنواره کرونایی با محوریت زندگی و امید، نشاط اجتماعی، بهار کرونایی، همدلی و هم‌زبانی، کرونا و عید، در خانه بمانیم و فاصله‌گذاری اجتماعی در همدان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این جشنواره  تقویت روحیه نشاط و شادابی است که با همکاری خانه شعر و ادب استان و حضور تمامی علاقمندان در تمام رده‌های سنی از سراسر کشور برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار با توجه به استقبال شاعران و نویسندگان تا ۳۱ خردادماه تمدید شده است، افزود: هر شرکت‌کننده می‌تواند آثار خود را در قالب فایل word و فیلم کوتاه حداکثر با حجم ۵۰ مگابایت ارسال کند که ارسال هردو مورد ضروری است.

وی با بیان اینکه آثار در کلیه قالب‌های شعری، آزاد است، اضافه کرد: حق چاپ و انتشار آثار دریافتی برای دبیرخانه جشنواره محفوظ است.

احسانی به اضافه شدن دو بخش داستان کوتاه و داستانک به این جشنواره اشاره کرد و گفت: با توجه به درخواست علاقمندان به شرکت در این جشنواره این دو بخش اضافه شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان افزود: علاقمندان می‌توانند برای ثبت‌نام در این جشنواره و تکمیل فرم تقاضا به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد استان به آدرس hamedan.farhang.gov.ir مراجعه کنند.

46

کد خبر 1396569

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =