توزیع ۳۰ هزار بسته غذایی به ارزش ۹ میلیارد تومان در خراسان شمالی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خراسان شمالی از توزیع ۳۰ هزار و ۲۷۰ سبد غذایی بین خانواده های نیازمند استان خبر داد و گفت: در طرح رزمایش همدلی ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شد.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان شمالی : مجید الهی راد با اشاره با اشاره به سخنان ارزشمند رهبر معظم انقلاب در آستانه ماه مبارک رمضان و دعوت از همگان به‌منظور ایجاد رزمایش همدلی، مواسات و کمک مومنانه اظهار کرد: رمضان امسال با توصیه‌های مقام معظم رهبری یک رمضان متفاوت بود و مردم با لبیک به ندای رهبرشان موجی از همدلی با محرومان را به راه انداختند که بی‌سابقه بود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خراسان شمالی ادامه داد: کمک‌های مومنانه ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی هزینه شده در طرح رزمایش همدلی از محل کمک‌های کمیته امداد، نیکوکاران، بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی تأمین و طی ماه مبارک رمضان هزینه شد.

وی افزود: به‌منظور اطعام نیازمندان و اجرای این رزمایش از ابتدای ماه مبارک رمضان ۴۴ آشپزخانه مهدوی در استان فعال شد که با کمک خیران و گروه‌های جهادی غذای بهداشتی طبخ و به دست نیازمندان رسید.

الهی راد بابیان اینکه با کمک خیران نیک‌اندیش در طول ماه مبارک رمضان بیش از ۲۴۵ هزار پرس غذای گرم و ۳۰ هزار و ۲۷۰ سبد غذایی به خانوارهای نیازمند در استان اهداشده است، تصریح کرد: این اقدامات با مشارکت بیش از دو هزار خیر انجام‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خراسان شمالی در پایان گفت: به مناسبت ایام بزرگداشت رحلت امام خمینی (ره) نیز ۲۰ هزار پرس غذا طبخ و بین خانواده‌های مددجو توزیع شد.

48

کد خبر 1396740

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =