بستر رشد و توسعه عرصه های دانش بنیان البرز، مهیاست

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال مبنی بر جهش تولید، حمایت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها از اهم امور است که این رویکرد در استان البرز به جد وجود دارد.

به گزارش خبرآنلاین  و به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در حاشیه بازدید از شرکت تولید موتور سیکلت های برقی که روز یکشنبه با حضور معاون وزیر نیرو و رییس سازمان اوقاف کشور در شهرک صنعتی بهارستان صورت گرفت، افزود: جای خرسندی دارد که امروز شاهد تولید ی محصول جدید در حوزه حمل و نقل کشور با مشارکت سازمان اوقاف و امور خیریه در البرز هستیم.

وی ادامه داد: این شرکت با ارزآوری، اشتغالزایی و بهره برداری از دانش بومی بر مبنای تحقق اقتصاد مقاومتی می تواند ابزار بسیار مهمی برای توسعه وسایل حمل و نقل عمومی باشد.

شهبازی گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال مبنی بر جهش تولید، حمایت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها از اهم امور است که این رویکرد در استان البرز به جد وجود دارد.

وی افزود: با افزایش تولید این موتورسیکلت ها، مصرف سوخت های فسیلی با آلایندگی های بالا و خروج ارز به شدت کاهش می یابد.

استاندار البرز اضافه کرد: در این مجموعه جوانان نخبه و متعهد ایرانی، برای تولید موتورسیکلت های برقی اقدام کرده اند و اکنون مصمم به تولید ۵ هزار دستگاه از این موتورسیکلت ها هستند.

وی گفت: سعی دارم در استان البرز بستر لازم را فراهم کنیم که این استان الگوی کشور در استفاده از موتور سیکلت های برقی باشد.

شهبازی با قدردانی از نگاه مثبت و همراهی رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و حضور معاون وزیر نیرو در امور توزیع برق، افزود: خرسندیم که تمامی مسئولان در رده های مختلف پای کار آمده اند تا به تبعیت از فرمان مقام معظم رهبری برای جهش تولید اقدام کنیم.

48

کد خبر 1396750

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =