نقش تبلیغات اسلامی در مبارزه با توطئه دشمنان

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با تأکید بر لزوم توجه ویژه به جبهه های فرهنگی و جوانان، گفت: امروز در مقابله با توطئه دشمنان نقش تبلیغات اسلامی برجسته است.

به گزارش خبرآنلاین از فومن : حضور مسئولان استانی و شهرستان فومن حجت الاسلام «راثی فومنی» به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان معرفی شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان در این مراسم با بیان اینکه اراده خداوند، حکومت مستضعفین بر روی زمین است، اظهار کرد: در رأس این حکومت انسان کامل حضور دارد.

حجت الاسلام سعید مهدوی با بیان اینکه شیعیان به امر پیامبر گرامی اسلامی مسئول آرمان خواهی و اموری هستند که به اداره خداوند متعال محقق می‌شود، افزود: و در رأس مستضعفین، انسان کامل وجود دارد، افزود: شیعه به امر رسول الله مسئول به آرمان خواهی و اموری است که اراده خداوند را محقق سازد.

وی با بیان اینکه باید با همکاری مسئولان و مدیران به منظور رسیدن به حکومت جهانی و تحقق اراده خداوند تلاش کنیم، تأکید کرد: در شرایط امروز در میانه مبارزه با دشمنان، نقش تبلیغات اسلامی برجسته است.

حجت الاسلام مهدوی با تأکید بر لزوم بهره گیری از جبهه‌های فرهنگی و جوانان مؤمن، گفت: با بهره گیری از ظرفیت‌های فراوان موجود در شهرستان فومن و ایجاد ارتباطات صمیمانه با نسل جوان در این زمینه باید گام برداشته شود.

نقش مهم تبلیغات اسلامی در رفع معضلات اجتماعی

فرماندار فومن نیز در ادامه این به نقش مهم سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یک نهاد فرهنگی در جامعه اشاره و اظهار کرد: این سازمان نقش مهم در رسیدگی و رفع معضلات فرهنگی جامعه دارد.

محمدرضا محسنی با اشاره به اینکه شهرستان فومن دارای حوزه علمیه است، افزود: ظرفیت غنی روحانیون و وجود حوزه علمیه می‌تواند بازوی کمکی در حل آسیب‌های اجتماعی باشد.

وی با تأکید بر لزوم هم افزایی سازنده اداره تبلیغات شهرستان فومن در اجرای برنامه‌های فرهنگی، گفت: تبلیغ تعالیم دینی به ویژه با محوریت نسل جوان در شهرستان فومن راهگشا خواهد بود.

خروجی سازمان تبلیغات رویش‌های جدید در تبلیغات و مشارکت مردمی است

در ادامه این جلسه امام جمعه فومن با اشاره به اینکه خروجی تبلیغات اسلامی در جامعه بسیار بالا است، اظهار کرد: رویش‌های جدید در انقلاب و مشارکت گسترده مردم در مراسم مختلف بخشی از این خروجی‌ها است.

حجت الاسلام سید حسن صفوی با بیان اینکه پیشبرد سیاست‌های فرهنگی انقلاب اسلامی به عهده روحانیون است، افزود: شأن مبلغان اسلام بسیار بالا است.

وی به هجمه‌های موجود علیه جامعه روحانیت اشاره و تصریح کرد: به رغم وجود همه این هجمه بزرگواری روحانیت مبلغ باعث حفظ نظام و ارزش‌های آن شده است.

48

کد خبر 1396760

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =