تازه‌ترین صحبت‌های رسول‌پناه درباره وضعیت پرسپولیس

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: رادوشویچ امروز مطالبات خود را گرفت تا دریافتی او به همان میزانی برسد که دیگر بازیکنان دریافت کرده بودند.

مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره پرداخت مطالبات بازیکنان گفت: همان‌طور که پیش از این با اعضای تیم و هواداران وعده کرده بودیم، پرداخت‌ها به بازیکنان برای به روز شدن دریافتی‌های آن‌ها همچنان ادامه دارد. پیش از این نسبت به پرداخت مطالبات بازیکنان اقدام کرده بودیم و در مورد خارجی‌ها هم اعتبار و ارز مورد نیاز تامین شد.

وی ادامه داد: امروز یکشنبه، بوژیدار رادوشویچ به باشگاه آمد و پرداختی خوبی داشتیم تا دریافتی او نیز مانند دیگر بازیکنان و حدود 70 درصد باشد. در مورد بشار رسن هم اقدام مالی صورت گرفته است و منتظر ورود او به تهران هستیم تا مطالبه خود را دریافت کند. بشار در تدارک سفر به تهران است و هماهنگی برای این‌که بتواند به تهران سفر کند در حال انجام است و از این ناحیه نیز جای نگرانی نیست.

رسول پناه اظهار داشت: در حال حاضر روی فراهم شدن سفر اوساگونا از نیجریه و عزیمتش به تهران متمرکز شده‌ایم. این تاخیر به دلیل محدودیت شدید پروازها و قوانین سخت‌گیرانه کشورها برای تردد اتباع دیگر کشورها است که در کنترل ما نیست، اما در تلاش هستیم تا به هر ترتیب شده به واسطه پروازها ازدبی، دوحه یا ترکیه او را هر چه سریعتر در کنار تیم داشته باشیم.

سرپرست پرسپولیس همچنین درباره آخرین وضعیت محمد نادری اظهار داشت:  درباره محمد نادری و در کل همه بازیکنان نیز کار و مسوولیت را به مدیر و سرمربی تیم سپردیم.

256 251

کد خبر 1396826

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =