احتمال برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در سال جاری

میزان نوشت: دبیر شورای سیاست‌گذاری سی‌وچهارمین نمایشگاه کتاب تهران گفت: بنا به جلسه دیروز هیئت دولت مشخص شد که تمامی سالن‌های تئاتر، کنسرت و سینما از اول تیرماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز به کار خواهند کرد، به همین منوال ما هم امید داریم که نمایشگاه کتاب تهران با وجود تاخیر در زمان برگزاری امسال برگزار شود.

ایوب دهقانکار پیرامون آخرین اخبار درباره برگزاری سی‌وچهارمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: با امید خدا جلسه شورای سیاست‌گذاری برگزاری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با ستاد ملی مبارزه با کرونا طی هفته آتی با حضور کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت برگزار خواهد شد و نتیجه جلسه به چگونگی برگزاری این دوره از نمایشگاه پاسخ نهایی را خواهد داد. 

وی در همین راستا ادامه داد: تمامی تلاش شورای سیاست گذاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مبنی بر تعیین تکلیف این دوره از نمایشگاه کتاب تا پایان خرداد ماه سال جاری است، امیدواریم که بتوانیم طی جلسه هفته آتی به نظری نهایی درباره زمان و چگونگی برگزاری نمایشگاه امسال برسیم. 

دبیر شورای سیاست گذاری سی و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران با اشاره به بازگشایی سالن‌های فرهنگی و سینماها در تاریخ اول تیرماه سال جاری گفت: بنا به جلسه دیروز هیئت دولت مشخص شد که تمامی سالن‌های تئاتر، کنسرت و سینما از اول تیرماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز به کار خواهند کرد، به همین منوال ما هم امید داریم که نمایشگاه کتاب تهران با وجود تاخیر در زمان برگزاری امسال برگزار شود، جلسه دیروز هیئت دولت برگزاری نمایشگاه کتاب در سال جاری را هم قوت بخشیده است. 

وی درباره چگونگی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در نمایشگاه کتاب تهران گفت: در صورتی که اجازه برگزاری نمایشگاه کتاب تهران از سوی وزارت بهداشت و همچنین ستاد ملی مبارزه با کرونا صادر شود، آنچه در اولویت ما برای برگزاری این دوره از نمایشگاه وجود دارد، مقدمتاً سلامت و حفظ جان مردم است.

دبیر شورای سیاست‌گذاری سی‌وچهارمین نمایشگاه کتاب تهران ادامه داد: بخش نمایشگاهی و فروشگاهی نمایشگاه کتاب تهران در اولویت‌های بعدی نسبت به سلامت جامعه قرار دارند. ما به هیچ وجه راضی نیستیم که سلامت مردم به خطر بیفتد و اگر این سلامت تامین شود بدون شک نمایشگاه کتاب تهران در دوره سی و چهارم را برگزار خواهیم کرد. 

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1397006

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =