۰ نفر
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
پلمب ۳۳ قهوه‌خانه متخلف در پایتخت

مهر نوشت: معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت، گفت: در این طرح از ۵۳۱ واحد صنفی بازدید و ۳۳ قهوه خانه متخلف پلمب شد.

سرهنگ نادر مرادی، گفت: در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با کرونا، روز گذشته دومین مرحله طرح بازدید از واحدهای صنفی عرضه کننده قلیان در سطح شهر تهران در طول یک ماه اخیر با حضور تیم‌های عملیاتی و کارشناسان معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت انجام شد.

وی افزود: طی روزهای گذشته خبرهایی از تخلفات برخی واحدهای صنفی عرضه کننده قلیان پیرامون بی توجهی به ابلاغیه و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ممنوعیت عرضه قلیان به این معاونت واصل که مأموران پلیس را بر آن داشت که برای دومین بار متوالی در طول یک ماه گذشته با انجام یک طرح مشترک با تمامی پایگاه‌های ۱۰ گانه از این واحدهای صنفی بازدید کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این طرح که در روز گذشته هفدهم خرداد ماه اجرا شد از ۵۳۱ قهوه خانه و سفره خانه بازدید و به ۱۹۱ متصدی واحدهای صنفی تذکر و ۱۱۹ مورد نیز اخطار صادر شد، افزود: ۳۳ واحد صنفی نیز برابر دستور قضائی پلمب شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت عنوان کرد: مهمترین ترین تخلف مشاهده شده در بین این واحدهای صنفی مربوط به عرضه قلیان و عدم رعایت قوانین فاصله گذاری اجتماعی بوده که خود این امر می‌تواند سلامت جامعه و شهروندان عزیز را به خطر بیندازد.

وی خاطر نشان کرد: پلیس همچنان با جدیت پای کار بوده و با واحدهای صنفی متخلفی که بخواهند سلامت جامعه و مردم را به خطر بیاندازند، برخورد خواهد کرد.

۲۳۵۲۱۲
کد خبر 1397110

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =